Ezoterika

Magické a ochranné rituály

7. októbra 2020

Po stáročia ľudia odovzdávali svoje tajné priania do rúk univerza a pre ich splnenie vykonávali rôzne čarovné úkony a vyslovovali zaklínadlá. Verili, že takýmto spôsobom dosiahnu nedosiahnuteľné a získajú to, čo pred nimi uniká. A v dnešnej pretechnizovanej dobe sa čoraz častejšie vraciame k dávno zabudnutým ezoterickým praktikám, paradoxne vtedy, ak pri vysvetľovaní rôznych javov a tajomných vecí rozum a logika zlyhajú.

Je teda možné za pomoci mágie a jej rituálov zharmonizovať svoje zdravie? Alebo získať lepšiu prácu? A ako je to s láskou? Skutočne sa dá do života plného osamelosti a smútku pritiahnuť takýmto spôsobom? Áno, je to možné! Mnoho mágov, jasnovidiek, liečiteľov a veštkýň totižto trpezlivo po celé roky, generácie za generáciou „opatrovali“ skúsenosti a  vedomosti tých, ktorí magické, ochranné a pozitívne rituály kedysi dávno bežne ovládali a praktizovali.

A táto jedinečná rubrika vznikla, priatelia moji, najmä z toho dôvodu – aby ste i vy mohli v pohodlí svojho domova uskutočniť všetko pre to, aby sa vám lepšie, zdravšie a ľahšie žilo. V našej štvrtej časti nahliadneme do posledných troch mesiacov roka 2019, ktoré sú výnimočné, pretože zároveň s nimi sa váš pomyselný kruh uzatvára. A to, či bude tento nový kruh lepší alebo horší, závisí od rozhodnutí, ktoré vy počas nádherne mrazivej zimy urobíte…

Október

Práca – trpezlivo pozorujte, ako sa udalosti vo vašom živote menia a ako sa vyvíjajú. Netlačte na pílu, doprajte im priestor a nenúťte svoje ja k tomu, na čo ešte nie je pripravené. Všetko má svoj hlboký význam! Pred vami je cesta, na ktorej sa máte niečo dôležité naučiť alebo získať. Kolegovia vás budú znechucovať a porozumenie nebudete mať ani voči nadriadenému. Len pár ľudí z firmy vezmete na milosť a aj to iba kvôli tomu, že vás zoznámia s niekým, vďaka komu budete môcť získať novú prácu. Tí z vás, ktorí v druhej polovici mesiaca idete na dôležitý pohovor – položte si pár dní pred tým významným dňom na nočný stolík zvláštny kvietok – tuberózu. Okrem toho, že je výnimočná a akoby prichádzajúca z iného storočia, je tiež voňavá a magická. A okrem mágie vám upokojí zmysly, odstráni negatívnu energiu a podporí vaše sebavedomie.

Láska – dlhoročné vzťahy podstúpia skúšku, v ktorej sa rozhodne, či sa s partnerom rozídete alebo zostanete spolu. Obzvlášť muži musia byť opatrnejší v konaní. Svoje rozhárané emócie držte pod kontrolou a vyhnite sa žiarlivosti bez opodstatnenia. Svoju polovičku nemôžete vlastniť! Dámy, vy doprajte partnerovi dostatok voľnosti, a potom môžete očakávať, že vám dá to, čo chcete. Posledný októbrový týždeň bude turbulentnejší, no paradoxne krásny. Osamelé srdiečka stretnú bytosť, s ktorou si od prvej sekundy budete rozumieť. A tí z vás, ktorí riešite dva vzťahy – skúste si na pomoc v rozhodovaní zobrať farby. Áno, perleťovomodrá vás upokojí a vloží vám do úst správne slová. A tmavá červeň zase povie srdiečku, koho si má vybrať za životného partnera.

Zdravie – negatívnejšie prejavy zdravia čakajú mužov, ktorí sa venujú ťažším športom. Na nejaký čas by ste s tým mali prestať, inak sa prepracujete k náhlym a vážnym úrazom končatín. Zápal trojklanného nervu, nábeh na cukrovku a opakujúce sa zápaly močového mechúra si hviezdy pripravili pre dámy, ktoré až priveľa času trávia v zamestnaní. Pri liečbe problémov určite siahnite po citríne. Je to úžasný polodrahokam, ktorý svojím jasným, jemne žltkastým sfarbením dokáže harmonizovať čakry. Vhodné by bolo, keby ste si zadovážili niekoľko väčších kusov tohto kamienka a dvakrát denne si ich prikladali na choré miesta na tele. Najlepšie ráno, tesne po zobudení, a večer pred spaním, vždy aspoň na pätnásť minút. A samozrejmosťou by mal byť i odpočinok namiesto roboty!