Horoskopy

Blíženci 21.5. – 21.6.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Negatívnymi emóciami si zatvárate všetky dvere vedúce ku šťastiu. V júni nemusíte v pracovnej oblasti vždy vidieť cieľ svojho snaženia sa. Vo vašom bytí zavládne nesúlad, o ktorom si pomyslíte, že to vám Vesmír nepraje. Ale už si neuvedomíte, že ak pred vami niečo ustupuje, má to svoj význam. Možno ešte nemáte potrebnú vnútornú múdrosť. A možno sa najskôr musíte popasovať s inými prekážkami, ktoré majú pre vaše skúsenosti väčšiu prioritu. Učte sa preto vnímať tieto nezdary ako najväčšie víťazstvá!

  • Vládnuca planéta: Merkúr
  • Živel: vzduch
  • Tarotová kartana apríl – jún 2021: Súd

Práca

Na prvú polovicu apríla 2021 si pre vás šéf nachystal projekty, pri ktorých očakáva vysoké pracovné nasadenie a tiež zotrvávanie v robote nad rámec vašich povinností. Pamätajte, že je v hre vaša kariéra! Dlhodobo nezamestnané dámy budú mať šťastie pri získaní roboty po 3. máji. Osloví vás dobrá priateľka a bude chcieť s vami spolupracovať v podnikaní. Nuž, vždy ste snívali o niečom takom, tak berte túto výzvu ako prvý krok k lepšej budúcnosti. Novú prácu si Vesmír pripravil i pre tých z vás, ktorí ste sa narodili medzi 25. májom a 1. júnom. Od konca mája sa vo vašom živote udeje niekoľko razancií, ale všetky budú priaznivé a presvedčia vás o tom, že je najlepšia tá cesta, ktorú ste si vybrali. Alebo si cesta vybrala vás? Zamyslite sa nad tým! Na klamstvá by si v druhom júnovom týždni mali dávať pozor dámy, ktoré sa narodili okolo roku 1980. Tu je priama hrozba konfliktov s nadriadeným, a hoci budete mať pravdu, môžete skončiť až na súde. Až do konca júna by nemali meniť robotu páni, ktorí sa starajú o zverenú osôbku. Nerozmýšľajte nad zmenou, nakoľko na peniaze, ktoré zarábate sa spolieha i niekto iný! Prisľúbenú robotu môžu prijať tí z vás, ktorí chcete za sebou zanechať minulosť a pohnúť sa do stabilnejšej budúcnosti. Vám nestojí v ceste žiadna prekážka.

Zdravie

Nové ochorenia čriev, pásový opar, ktorý vás čas od času trápi, ale tiež krvácajúce ďasná vstúpia do života Blížencom narodeným medzi rokmi 1973 až 1977. Za všetkým hľadajte širšie súvislosti než len stres, ktorému ste v posledných mesiacoch podliehali. Aj nekvalitný spánok a nepravidelné stravovanie môžu za to, s čím sa musíte popasovať. A takisto podráždenosť v partnerstve, ktorú vnímate až priveľmi vypuklo. Kombinácia toľkých vecí vyvolala zaťaženie nielen vašej psychiky, ale najmä fyzického tela. Stavte všetky karty tak na klasickú liečbu, ako i bylinkovú. Vyskúšať môžete aj hirudoterapiu, no prioritou nad všetkým je relaxovanie a meditácie. Májové dámy budú začiatkom júna riešiť myómy na maternici, nadváhu a cukrovku. Nezabúdajte na pravidelné kontroly u špecialistov, ktorí budú váš zdravotný stav sledovať, a dodržiavajte nastavený systém novej životosprávy. Polypy na hrubom čreve a obličkové kamene zase narobia vrásky na čele mužom narodeným do 6. júna. Výrazné zlepšenie vášho stavu môže nastať už koncom júna, avšak je potrebné, aby ste zmenili stravovanie a pohybový režim. Ročník 1945 – nezanedbajte na konci mesiaca prevenciu, ktorá v sebe zahŕňa návštevu zubára, ortopéda a neurológa. A pre všetkých – majte vždy pokojnú myseľ a úsmev na tvári!

Vzťahy, láska

Na partnera nemyslite iba vtedy, keď má narodeniny či meniny. Svoju polovičku predsa môžete prekvapiť a potešiť i v úplne bežné dni, napríklad skvelou večerou alebo romantickým filmom. A hoci aj zvláštnym či tajomným výletom, v ktorom sa odzrkadlia krásne spomienky na začiatky vášho vzťahu. Jednoducho sa o svoju lásku starajte, venujte jej čas a pozornosť, lebo inak o ňu koncom apríla prídete. V tomto ohľade je výrazne ohrozený ročník 1976! Ak sa pýtate, prečo by sa to malo stať – nuž, čo partnerovi bude chýbať pri vás, mu poskytne niekto iný a hlavne niekto všímavejší. Júnové dámy by mohli medzi 20. až 30. májom reagovať na príbuzných spontánnejšie a viac by ste sa mohli zapájať do rôznych rodinných aktivít. S rozhodnutím, či vo vzťahu zostať alebo z neho v poslednom májovom týždni odísť by nemali váhať tí z vás, ktorí ste sa narodili v roku 1993 – v tomto smere sú v popredí prevažne páni. V prvej polovici júna môže podráždenosť vytvoriť nežiadúce situácie vo vzťahu u Blížencov, ktorí uzreli svetlo sveta do 26. mája. Tento aspekt je vypuklý v dlhoročných manželstvách. Dávajte si pozor na ostré slová a prchkosť! Nestabilita v partnerstve sa prehĺbi koncom júna a mnohí z vás budú čeliť nielen konfliktom, ale tiež rozchodom. Za každých okolností majte na pamäti, že žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa uvarí!

 

Motto vašich dní

Ste silné bytosti a unesiete aj ťarchy. Myslite na to, keď vás na ceste zastavia tí, ktorí to nedokážu! Verte v seba a s pochopením prijímajte posolstvá, ktorými vás hviezdy obdarujú každý deň. Priečiť sa osudu nemá zmysel, iba strácate drahocenný čas!