Horoskopy

Blíženci 21.5. – 21.6.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Šťastie bude v januári pod vplyvom vašej tarotovej karty Hviezdy priať vzťahom, ktoré nutne potrebujú obnovu a čerstvý vietor. Staré lásky sa ozvú tým z vás, ktorí ste na minulosť zanevreli a vo svojej bolesti ste prestali veriť na zázraky. No nebojte sa, pretože nad vašimi krokmi bude počas prvých troch mesiacov roka 2021 bdieť všeobjímajúci Vesmír! Jeho posolstvom je zrod nového života a uvedomenie si vlastnej ceny.

  • Vládnuca planéta: Merkúr
  • Živel: vzduch
  • Tarotová karta najanuár – marec 2021: Hviezda

Práca

V prvých dvoch januárových týždňoch rozkladajte obozretne energiu, ktorá je potrebná na to, aby ste v pracovnej oblasti vynikli. Neberte si k srdcu nedorozumenie s kolegom, ku ktorému príde okolo 2. februára. Tento rozhovor nebude dôležitý pre vašu budúcnosť, no môže vo vás zanechať pocit krivdy. Podnikatelia by sa mali poobzerať po nejakom novom nápade a nebráňte sa ani inovovaniu. Na povýšenie alebo lepší príjem sa môžu tešiť okolo 27. februára tí z vás, ktorí ste sa narodili po 14. júni. Blíženci, ktorí sa v prvej polovici marca pustia do podnikania, sa nemusia obávať nezdolateľných prekážok a neprajnosti okolia. V tomto smere budete príjemne prekvapení, pretože osud vám do cesty zaveje mimoriadne hodnotných ľudí. Buďte však obozretní, ak pri sebe často nosíte dôležité dokumenty a pozor by ste si mali dávať aj pri cestovaní, ktoré je s prácou priamo spojené. Rozhodnutia urobia tiež májové dámy, chystajúce sa v marci prijať nové zamestnanie. Nová robota vám prinesie väčšie financie, ale tiež základ pre vybudovanie stabilnej budúcnosti. Buďte odvážne aj tvorivé a svoju cenu si nechajte dobre zaplatiť. Ročník 1993 – vy si v robote dávajte pozor, pretože staršia kolegyňa si brúsi zuby na váš post. Jej hnev spôsobí konflikt, ktorý sa dostane až k nadriadenému!

 Zdravie

Noste pri sebe akvamarín, tento polodrahokam vám pomôže dať zdravie do pozitív. Neutíchajúci kašeľ a zápal spojiviek si vesmír pripravil v chladnom januári pre mužov narodených po roku 1954. Dbajte na to, aby ste sa na dlhší čas nevystavovali chladu, nepite studené nápoje a teplo sa obliekajte. Problémy s krvným tlakom a bolesti hlavy budú mať Blíženci, ktorí nedbajú o zdravý životný štýl v stravovaní a majú nízky pitný režim. Impulzívne konanie vás vo februári môže stáť nielen zhoršenie zdravia, ale celej budúcnosti. Nakoľko vy ste bytosti nutne vyžadujúce rovnováhu, mali by ste sa zamyslieť nad tým, či vám rozčuľovanie sa nad inými ľuďmi stojí za pobyt v nemocnici. Kritické obdobie v tomto smere začína plynúť 18. februára a potrvá do 6. marca. Akýkoľvek prežitý a nespracovaný stres sa výrazne podpíše pod váš kardiovaskulárny systém a tiež problémy so žalúdkom a žlčníkom. Staršie ročníky by mali venovať pozornosť cukru v krvi a náchylnosti na tvorbu kŕčových žíl. Od polovice marca neabsolvujte operačné zákroky! Muži narodení v rokoch 1942 a 1975 si musia dať v závere mesiaca pozor na zranenia končatín. Určite sa vyhnite akýmkoľvek športom a fyzickej námahe. Učte sa správne odpočívať, meditujte a venujte sa činnostiam, ktoré vás nebudú fyzicky zaťažovať.

Láska

Dlhodobo osamelé srdiečka stretnú životného partnera okolo polovice januára a táto láska sa vás dotkne v okamihu, keď to budete najmenej čakať. Rozvíjajte vzťah pomaly, neponáhľajte sa a tešte sa z toho, že uprostred zimy uvidíte zázrak premeny húseničky na nádherného motýľa. A najmä od samého začiatku buďte sami sebou a nezabudnite na úprimnosť. Blíženci narodení do 1. mája a držiaci nefungujúce vzťahy v milosti z úcty alebo z ľútosti – pravdepodobne v prvej polovici februára definitívne ukončíte toto trápenie. Uvedomíte si, že vám už nestačí to, ako ste žili doposiaľ a začnete si od života pýtať viac. Nebojte sa spraviť radikálne rozhodnutia, pretože všetko ťaživé či negatívne, od čoho sa vám podarí oslobodiť je pre vás to najsprávnejšie. Začiatkom marca sa nedajte oklamať peknými slovami, ktoré budete počuť od príbuzného. Ide mu len o jedno! Chce rozvrátiť vašu rodinu a priniesť do nej nešťastie. Blíženci v dlhoročných manželstvách prejdú okolo 24. marca skúškou v láske. Pamätajte na to, že osud vás nechce trestať, ani vám nič zobrať. Ide len o to, aby ste si uvedomili, čo vlastne máte a odstránili zo svojho bytia nudu i stereotyp. Veľmi záleží na tom, ako túto výzvu zvládnete a čo všetko dokážete pre obnovu vzťahu obetovať. Vaša polovička si zaslúži nehu a krásne chvíle, ktoré ste prežívali v minulosti a ktoré zmizli pod nánosom času.

Motto vašich dní

Prijmite do svojho bytia lásku, prijmite aj hĺbku citov, ktoré preniknú do vašej duše. Chráňte si to, čo už máte a s múdrosťou sa snažte dosiahnuť to, čo si v kútiku srdca prajete. Pomáhajte slabším a nebojte sa zmien, ktoré sú pre vás dôležité!