Horoskopy

Baran 21.3.-20.4.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Páni, ktorí sa koncom zimy pustia do podnikania musia trochu spomaliť a počúvať rady tých, ktorým na vás záleží. Za novým zamestnaním by sa v marci nemali ponáhľať aprílové dámy, vy si najskôr doriešte staré záležitosti, inak sa k vám budú stále vracať a kaziť vám postup v kariére. A dbajte na svoje zdravie! Jarné slniečko vás bude lákať, aby ste odložili teplé oblečenie a vyrazili si na prechádzku do prírody, no počasie predsa len bude ešte chladné a aj zradné. Preto sa teplo obliekajte, snažte sa neponocovať a do jedálnička vsuňte viac čerstvej zeleniny a ovocia.

  • Vládnuca planéta: Mars
  • Živel: oheň
  • Tarotová karta najanuár – marec 2021: Mesiac

Práca

Neunikajte okolo 9. januára pred problémami do svojho sveta. Žiaľbohu, aj nepríjemné záležitosti je potrebné riešiť, tak sa začnite správať uvedomelo, dospelo a postavte sa ku krízovej situácii čelom. V druhej polovici februára si dávajte pozor na detaily, pretože dostanete lukratívnu ponuku, ktorá vám môže zabezpečiť lepší život. Nové zamestnanie sa rysuje tým z vás, ktorí ste absolvovali pohovory v posledných týždňoch a snažili ste sa byť počas nich čo najúprimnejší. Verte, že vaša snaha bude čoskoro odmenená! Po 24. februári nepodpisujte dôležité listiny, buďte bdelí a ostražití a neriešte klebety či intrigy. Nadmerný stres, ktorý bude veľmi vypuklý začiatkom marca, odbúravajte postupne aktívnym pohybom alebo podvečernými prechádzkami. Koncom mesiaca sa vyhnite konfliktu s kolegom, ktorého najťažšou emóciou je hnev na všetko a všetkých. Pomocnú ruku neočakávajte ani od nadriadeného, ktorý sa v poslednej chvíli rozhodne uveriť polopravde. Vy si choďte za svojím cieľom a stanovte si v súvislosti s prácou nové priority. Ročníky 1956 a 1991 – popremýšľajte o podnikaní, pretože stagnáciou viac strácate než získavate. Len ak sa pohnete želaným smerom, otvoria sa pred vami príležitosti, ktoré ste doteraz prehliadali. A už nepochybujte o svojich schopnostiach!  

Zdravie

Až do prvých jarných dní budete citlivo reagovať na výkyvy počasia, bolieť vás môžu i kosti, a problémy vám bude robiť aj nespavosť a únava. Vyhýbajte sa alkoholu a nikotínu, zvýšte pitný režim a nezabudnite na bylinkové čaje. Dámy narodené do roku 1974, ktoré majú v druhej polovici januára podstúpiť lekársky zákrok – tieto dni nie sú veľmi naklonené operáciám! Apríloví muži sa vo februári musia zamerať na vedomé vytváranie rovnováhy vo svojom bytí. Učte sa so svojimi silami hospodáriť a nevyčerpávajte sa malichernosťami. Voči blízkym v rodinnom kruhu v tomto kontexte zaujmite razantnejšie stanovisko a preložte časť povinností na plecia druhých. Nevnímajte negatívne chorenie štítnej žľazy, ktoré potrápi Baranov narodených medzi rokmi 1948 a 1951. Váš organizmus sa vás snaží upozorniť na to, aby ste spomalili a dopriali si viac relaxu. Vhodné pre vás sú tiež masáže, aktívnejší pohyb a meditácie. Ak predsa len vaše zdravie vypovie službu, neváhajte siahnuť po bylinkových tinktúrach a homeopatikách. Pri vírusových chorobách, ktoré majú razantný nástup po 19. marci si varte zázvorové a cibuľové čaje. Problémy s kardiovaskulárnym systémom si koncom mesiaca hviezdy pripravili pre staršie ročníky, ktoré sa dlhodobo liečia na cievy, srdiečko a krvný tlak.

Láska

Láska potrápi najmä Baranov, ktorí sa pohybujú v dvoch partnerských vzťahoch súčasne. Vám nezostane iná možnosť než tá, že sa najneskôr do 18. januára pevne rozhodnete, čo vlastne od svojej budúcnosti chcete. Nehazardujte s citmi inej osoby a nebuďte v tomto smere sebeckí! Začiatkom februára 2021 odzvoní priateľstvu, ktoré vám mnohé berie a nič nedáva na oplátku. A hoci budete smutní, predsa len vám bude rozum hovoriť, že ste urobili veľmi dobre. Pochopíte, že každou stratou niečoho, na čo ste boli zvyknutí, dostanete možnosť získať čosi omnoho cennejšie. Muži narodení v roku 1977 – dobre popremýšľajte ohľadne toho, či máte vstúpiť do nového vzťahu. Najskôr totiž musíte vyselektovať, kto má o vás vážny záujem a kto chvíle s vami berie len ako flirt či hru. Na svoje si v marci prídu aj dámy v dlhoročných partnerstvách. Dokážete s partnerom znovu nájsť spoločnú reč a zaspomínate si na nesmelé začiatky, ktoré boli plné smiechu a radosti z blízkosti milovanej bytosti. Takmer to vyzerá tak, že pod vplyvom vašich hviezd, v kombinácii s nezameniteľnou vôňou jari sa znova rozhorí váš plamienok túžby a schopnosti vrúcne milovať. Užite si svoju lásku, kým znova zapadne prachom všednosti! Nuž, a v láske to koncom mesiaca zaškrípe aprílovým zrodencom, ktorí dovolia, aby znova narušil pokojnú hladinu vášho života niekto, koho ste nazývali minulosťou.

Motto vašich dní

Nezatvárajte pred dobrými priateľmi dvere, no na druhej strane sa nesnažte pochopiť nepochopiteľné. Naplňte svoje bytie farbami, láskou a smiechom a každý deň prežívajte najlepšie, ako sa len dá. A už viac nemárnite svoj život analyzovaním malicherností!