Horoskopy

Baran 21.3.-20.4.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

S úsmevom a dobrou energiou ľahšie a rýchlejšie porazíte nepriazeň osudu, ktorá k vám zavíta uprostred apríla 2021. A pokiaľ si pri tom zachováte trpezlivosť a vaše srdce zostane čisté, buďte si istí, že Vesmír si to jedného dňa pri zúčtovaní bude pamätať. I to je posolstvo vašej tarotovej karty Obesenec, ktorá načrie hlboko do vašej duše a bude vám s láskavosťou pripomínať, že hoci je cesta ťažká, na jej konci pochopíte, prečo to tak muselo byť.

  • Vládnuca planéta: Mars
  • Živel: oheň
  • Tarotová karta na apríl – jún 2021: Obesenec

Práca

Medzi 14. a 27. aprílom sa vyhnite nadriadenému a ku kolegom sa správajte milo, no zároveň si ich držte od tela. Tí z vás, ktorí ste sa narodili v rokoch 1958 a 1973 – hľadajte si od konca apríla novú prácu, nakoľko vám už nemá čo poskytnúť tá, v ktorej ste súčasne. Tu ste prišli na koniec svojej cesty! Pre marcových Baranov platí, že do formovania svojej novej budúcnosti môžete zapojiť aj priateľov, ktorým ste v minulosti preukázali láskavosť. Narušený súkromný život sa v máji odrazí na robote tým z vás, ktorí všetky problémy nosíte v sebe a ste schopní ich odkomunikovať až s odstupom času. Ak sa však do prvého júnového týždňa neodhodláte k tomu, aby ste si vo vzťahoch upratali, môže sa stať tiež to, že sa ocitnete bez roboty. Príjemné júnové dni padnú vhod aprílovým mužom, ktorí podnikajú. Vás len tak ľahko niečo neprekvapí, biznis máte veľmi dobre postavený, no dávajte si pozor na podvodníkov, ktorých sa okolo vás bude krútiť akosi priveľa. Ročník 1992 – vy netlačte na situácie, ktoré si pôjdu svojím tempom! Ak budete do chodu udalostí zasahovať, nielenže všetko vychýlite z rovnováhy, ale navyše sa vám nebude dariť vôbec v ničom. Prvé náznaky toho, že máte priložiť ruku k dielu, prídu s lukratívnou ponukou roboty koncom júna. Chopte sa šance a pevne ju k sebe pripútajte!

Zdravie

V prvej polovici apríla zvýšte aktívny pohyb, ideálne je raňajšie cvičenie alebo podvečerné dlhšie prechádzky rýchlejšou chôdzou. Atypické bolesti nôh sa okolo 8. mája ozvú tým z vás, ktorí ste sa narodili medzi 3. až 15. aprílom. Ide o signály, ktorými vám chce organizmus povedať, že treba zmeniť stravovanie. Na nejaký čas vylúčte z jedálnička mäso, mliečne výrobky a zvýšte pitný režim. Zahlienené črevá vám pomôžu spacifikovať bylinkové kúry, pravidelné bankovanie a soľné kúpele. Žalúdočné vredy môžu koncom mája potrápiť mužov, ktorí sa narodili v rokoch 1953 a 1985. S nervozitou, únavou a tiež problémami s trávením sa stretnú dámy narodené po 29. marci. U vás by bolo vhodné vyšetrenie u špecialistu a vylúčenie akéhokoľvek stresu zo života. Tí z vás, ktorí pracujete dlho do noci – uvedomte si, že nerovnováha spánku a bdenia rozvracia váš nervový systém. Ak sa to deje dlhodobo, potom si koledujete o vážnejšie choroby, ktoré vám môžu zaklopať na dvere po 14. júni. Ešte vždy však máte dostatok času, aby ste ochorenia minimalizovali! Vhodné obdobie na operácie bedrových kĺbov, zubov a cýst na vaječníkoch nastane po letnom slnovrate, takže si v dostatočnom časovom predstihu dohodnite termíny zákrokov. A všetky staršie ročníky – pozor na letné horúčavy!

Láska

Tí z vás, ktorí ste doteraz svoju lásku nenašli – pamätajte si, že ste výnimoční a to znamená, že životný partner vám môže vstúpiť do cesty len na výnimočnom mieste! Marcoví páni si musia dať okolo aprílového splnu pozor na soka v láske. Vašej polovičke sa začne do života pripomínať osôbka z minulosti a ak nebudete mať situáciu pod kontrolou, môžete prísť takmer o všetko. Na druhej strane je nevyhnutné, aby ste krotili nielen hnev, ale tiež žiarlivosť a prchkosť! Dámy, ktoré sa narodili po 7. apríli dostanú začiatkom mája výborný nápad, ako nadobudnúť nielen partnera, ale i rozvinúť biznisu. A váš šiesty zmysel vás dokonale povedie k tomu, čo ste si vysnívali! Akoby sa vám Univerzum snažilo vynahradiť všetky tie roky osamotenia i odriekania a vložilo vám do dlaní niečo mimoriadne vzácne, čo vašu budúcnosť zmení aj obohatí. Ročníky 1948 a 1962 by sa mali pripraviť na júnové súdne konania, týkajúce sa rozvodov a delenia majetkov. Vaše city voči partnerovi už dávno ochladli, teraz musíte už len jedno – dohrať túto hru tak, aby ste zbytočne neubližovali a mohli sa každé ráno s hrdosťou pozrieť do zrkadla. Iba tak vás osud odmení niečím novým a pekným, z čoho sa budete môcť tešiť. Barani, ktorí uzreli tento svet v roku 1995 sa musia počas celého júna vyhnúť manipulovaniu s blízkymi a veľmi dôležité je aj udržanie rovnováhy v širšom rodinnom kruhu.

Motto vašich dní

Podvedomie vám veľmi často vraví, že je všetko tak, ako má byť. No vy nepočúvate, pretože sa vám zdá byť priťažké to, čo práve prežívate. Vnímajte radosť i bolesť druhých a pomáhajte tým, ktorí prestávajú veriť v zázraky. Vaša sila drží vašich blízkych nad vodou!