Horoskopy

Býk 21.4. – 20.5.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Apríloví Býci zažijú počas druhej polovice januára v robote drobné konflikty s kolegami. Do popredia vystupuje neschopnosť ľudí, ktorí sú vo vašom pracovnom okolí a chcú sa vyrovnať vášmu rýchlemu mysleniu a skvelým nápadom. Uvedomte si, že skutočne nemôžete všetkým dokázať svoju pravdu! Tá chce čas, ktorý by ste si mali dopriať, a tiež nadhľad nad situáciami, nakoľko tie ťažšie chvíle ešte len prídu uprostred februára a budú pre vás výzvou aj zadosťučinením.

  • Vládnuca planéta: Venuša
  • Živel: zem
  • Tarotová kartana apríl – jún 2021:Veľkňažka

Práca

Len na jednu ponuku by sa nemali spoliehať Býci, ktorí si budú začiatkom apríla hľadať nové zamestnanie. Napokon, možnosti, ktoré vám vstupujú do cesty, nie sú pre vašu odbornosť a skúsenosti relevantné. Ak prestanete trvať na svojej cene, potom sa ľahko ocitnete v stagnácii! Ročníky 1976 a 1981 sa v druhej polovici mesiaca môžu pripraviť na jedinečné stretnutie, ktoré rozhodne nielen o vašej pracovnej budúcnosti, ale aj o výrazne lepšom finančnom štandarde. Do konfrontácií by jednoznačne nemali do 25. mája vstupovať aprílové dámy, kolidita vašich osobných planét by vám vložila do úst slová, ktoré by ste neskôr trpko oľutovali. V debatách s nadriadeným prejavujte účasť, držte sa tém a neklaďte dôraz na svoju osobu. Budete potrebovať čo najviac trpezlivosti, ale tiež odvahy, aby ste náročné dni zvládli. Páni, obzerajúci sa po práci v zahraničí, by sa mali v období okolo 7. júna držať svojej intuície pri vybavovaní a podpisovaní dohôd. I tu platí pravidlo dvakrát meraj a raz rež! Druhá polovica júna poskytne májovým Býkom priestor pre tvorivosť, vhodné stratégie, a to najmä v súvislosti s novými projektami. Stabilitu získajú tí z vás, ktorí ste narodení medzi 10. až 16. májom. Vy si môžete na okamih odpočinúť, vhodná by bola dovolenka v kruhu rodiny či priateľov.

Zdravie

Staršie ročníky by si mali v prvej polovici apríla dopriať každý deň popoludňajší odpočinok. Ak ste v danom čase v robote, aspoň si na chvíľu vyložte nohy na vyvýšené miesto alebo seďte v kľude niekoľko minút a meditujte. Áno, aj takýto krátky oddych dokáže urobiť s vaším zdravím zázraky! Dámy narodené okolo roku 1977 – vystríhajte sa v prvej polovici mája stresových situácií, majte pod kontrolou negatívne emócie a posilňujte imunitu nielen stravou, ale tiež športom a otužovaním. A uvedomte si, že mnohé vo vašom zdraví má na svedomí i fakt, že sa stále snažíte obsiahnuť a stihnúť všetko! Tento aspekt nie je vhodný, či už pre vás samotné alebo pre vaše okolie. Poruchy srdcového rytmu sú výrazné od 29. mája do 3. júna u májových mužov. Pridružené bolesti hlavy, zápalové stavy čelných dutín a problémy s očami riešte inhaláciami a teplými bylinkovými obkladmi. Duchovnou príčinou týchto ťažkostí je nestabilita vo vzťahoch a citoch, ktorú by ste mali riešiť a nie prehliadať. Verte tomu, že vaša vnútorná pohoda priamo súvisí s tým, či budete v poriadku alebo nie! Ročník 1997 – veľmi dobre viete, že pohodlnosť vám ukrajuje zo zdravia viac, než je dobré. No aj tak sa len ťažko donútite, aby ste začali aktívne cvičiť. Urobte to, čo je pre vaše zdravie nutné!

Vzťahy, láska

Lásku by si mali opatrovať čerstvo zamilovaní, ktorí boli ešte donedávna osamelí a neverili, že môžu znovu prežívať niečo nádherné. Ľudská zloba je tak blízko vás! To, že vy ste šťastní a usmievate sa na ľudí vo svojom okolí, neznamená, že vám to šťastie tí druhí aj prajú. Skôr závidia a chcú vám ho zobrať! Klebetami, intrigami a cieleným podrývaním vašej dôvery. Áno, zlé slová a nevraživosť budú počas apríla tými hlavnými aspektami vašich dní. A vy musíte za každú cenu ochrániť to najcennejšie, čo v živote máte. Májové dámy, nepozerajte sa nevraživo na príbuzných, ktorí si s vami prídu okolo 23. apríla vybavovať účty z minulosti. Pochopte, že pre niektorých ľudí je prioritné nájsť pokoj v duši. A pokiaľ k tomu môžete prispieť – urobte to! Ak ste sa narodili v rokoch 1966 a 1988, mali by ste si koncom mája uvedomiť, že pokiaľ budete sedieť zatvorení medzi štyrmi stenami svojho bytu, tak lásku, na ktorú tak dlho čakáte, nestretnete. Vyjdite von a naplňte svoje túžby! Výborným mesiacom na obnovu prerušených vzťahov aj priateľstiev je jún 2021. Jeho druhá polovica síce prináša konfrontácie a nastolenie pravdy, no v konečnom dôsledku ide o záležitosti pre vás prospešné. Nuž, a láska v tej najkrajšej podobe príde koncom mesiaca tiež k tým Býkom, ktorí už zabudli, že ľudské objatie môže byť nielen láskyplné, ale i všeobnovujúce!

Motto vašich dní

Nedajte sa ovplyvniť názormi iných. Vypočujte ich a vezmite si z nich to, čo je pre vás cenné. V očiach blízkych chcete vidieť len radosť. No nemusíte tu byť vždy len vy pre iných ľudí. Občas i vy potrebujete pocit, že nemusíte niesť všetky bremená sami.