Horoskopy

Kozorožec 22.12. – 20.1.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay

Decembrové dámy by mali vo februári korigovať svoju veľkodušnosť, nakoľko vám môže byť skôr na príťaž než na osoh. Januároví muži – vy sa neobklopujte v marci priateľmi, ktorí vás využívajú a o ktorých viete, že by pre vás neurobili to, čo vy pre nich. Tí z vás, ktorí sa snažíte vybudovať si kariéru, verte svojej intuícii a spoľahnite sa na to, čo vám bude rozprávať. A hoci vaši neprajníci budú striehnuť na chyby, ktoré by ste nevedomky mohli urobiť, vy klaďte dôraz najmä na to, aby ste si zachovali čistý štít. Osamelé dušičky, túžiace po skutočnej láske, sa môžu začať tešiť na zmeny v tejto oblasti koncom marca.

  • Vládnuca planéta: Saturn
  • Živel: zem
  • Tarotová karta na január – marec 2021: Veľkňaz

Práca

U decembrových Kozorožcov je počas prvej polovice januára 2021 silné prepojenie všetkých oblastí života. Je naozaj nevyhnutné, aby ste udržiavali rovnováhu nielen v pracovnej oblasti, ale tiež v zdraví a súkromí. Akonáhle ju vychýlite čo i len o kúsok, môže sa vám všetko v živote zosypať ako domček z kariet. Muži, ktorí ste sa narodili od 27. decembra do 6. januára – nemeňte začiatkom februára robotu, hoci by ste dostali zaujímavú ponuku. Vám je nariadená určitá stagnácia, ktorá vás chráni. A to napriek tomu, že vy môžete mať na vec iný názor! Nebojte sa, príležitosť ukázať potenciál, ktorý vo vás je, ešte len dostanete, takže v tomto ohľade naozaj nič nestrácate. Šťastena bude po 19. februári priať ročníkom 1971 a 1982. Získate lukratívne zamestnanie, s potenciálom rýchleho kariérneho rastu. Do podnikania sa môžu od 9. marca pustiť Kozorožci, ktorí sa chcú osamostatniť a robiť pre seba. Využite kontakty, ktoré máte z minulosti, zájdite za priateľmi, ktorí vám môžu pomôcť spustiť vlastný biznis, no a hlavne prestaňte počúvať kolegov v terajšej práci, ktorí vás zámerne rečami blokujú. Uvedomte si, že vám závidia odvahu, ktorú ešte stále držíte na uzde. Po 23. marci musia byť opatrní tí z vás, ktorí ste v zamestnaní v zahraničí. Možné sú straty a krádeže!

Zdravie

Decembrovým Kozorožcom hrozia komplikovanejšie operačné zákroky okolo 28. januára. No váš imunitný systém by takúto záťaž nemusel zvládnuť, preto sa ešte raz poraďte so svojím lekárom. V období od 7. januára do 16. februára necestujte, nepodstupujte neinvazívne zákroky dolných končatín a do jedálnička vsuňte morské plody, olivy a cesnak. Veľmi vhodná by bola tiež kúpeľná liečba, a to nielen pre tých z vás, ktorí máte problémy spojené s trávením, ale aj pre tých z vás, ktorí sa dlhodobo trápite s bolesťami kostrového aparátu. Vy aplikujte aspoň raz do týždňa liečivé masáže lávovými kameňmi alebo prasličkové zábaly. Januárové ženy ponesú na svojich pleciach v prvej polovici marca starosti, ktoré vám ukroja kus vnútornej sily, čo sa pravdaže odrazí na vašom zdraví. Je nevyhnutné, aby ste celkovo spomalili, prestali sa zaoberať tým, čo sa vás netýka a zahájili bylinkovú očistnú kúru. Minimalizujete zdravotné problémy a zlepšíte svoju kondíciu. Od 27. marca si všímajte znamienka na koži, lebo ak zaregistrujete, že vás bolia, zväčšujú sa či menia farbu – okamžite choďte k lekárovi na vyšetrenie. Mohlo by ísť o začiatok vážnejšieho ochorenia! Nefungujúci metabolizmus potrápi pánov narodených od 4. do 19. januára. Zmeňte razantne a čo najskôr životný štýl!

Láska

Váš vzťah môže napredovať iba vtedy, ak v ňom bude vládnuť dôvera na vysokej úrovni. A v takom prípade pri drobných konfliktoch vždy so svojou polovičkou dospejete ku kompromisu a nie k bezpodmienečným požiadavkám. Dámy narodené okolo 10. januára môžu očakávať príchod životného partnera koncom januára. Do života vám vstúpi milý muž, zameraný na rodinu a harmóniu, s ktorým získate nielen lásku, ale tiež vnútorný pocit naplnenia a šťastia. Mužom sa zase bude dariť v priateľských vzťahoch – pre iných budete vzorom, ale aj učiteľom, pretože vaša prirodzená autorita a schopnosť vidieť svet z tej lepšej stránky mnohým ľuďom otvorí oči a zmení život. Opatrnejší buďte v treťom februárovom týždni, kedy vám príbuzný oznámi, že chce znovu otvoriť starý spor o majetok. Konajte rozvážne a nedajte sa vtiahnuť do hádky! Dlhodobé partnerstvá budú začiatkom marca potrebovať viac nehy a rešpektu, pretože v opačnom prípade sa so svojou polovičkou prepracujete do hlbokej krízy, ktorá sa už nebude dať napraviť. V období od 19. do 28. marca môžete oznámiť zásnuby či chystať svadbu. Pravdaže, je dôležité, aby ste s partnerom boli názorovo zajedno a nepresadzovali si svoje za každú cenu. Ľahko by sa totiž mohlo stať i to, že pri oltári budete čakať na niekoho, kto nikdy nepríde! Ročník 1984 – koncom mesiaca potešte nejakou drobnosťou najlepšieho priateľa!

Motto vašich dní

Je pred vami obdobie, v ktorom môžete veľa získať. Najmä rovnováhu v živote, ktorá je pre vás priam bytostne dôležitá. Ako bonus prijmite uznanie v práci a priateľov, ktorí vás vždy podporia. Každý deň prežívajte naplno a nebojte sa tieňov, ktoré stretnete!