Horoskopy

Kozorožec 22.12. – 20.1.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay

Zdravý egocentrizmus sa uprostred apríla 2021 môže stať vašou hnacou silou, vďaka ktorej dôjdete k vytýčeným cieľom s ľahkosťou a radosťou. Vedzte, že vaším poslaním nie je len učiť sa, ale tiež viesť iných a ukazovať im rozdiel medzi dobrom a zlom, správnym a nesprávnym. Začiatkom mája mnohí z vás prídu na životnú križovatku, z ktorej by ste sa mali pohnúť smerom prospešným prioritne pre vás, nie pre druhých.

  • Vládnuca planéta: Saturn
  • Živel: zem
  • Tarotová karta na apríl – jún 2021: Svet

Práca

Práve vy začiatkom apríla nazvete veci pravým menom, urobíte koniec klebetám a postavíte sa za kolegu, ktorému je krivdené. Keď sa celá záležitosť utíši, tak si nevyčítajte to, že zopár ľudí z vášho kruhu muselo robotu narýchlo opustiť. Vy ste predsa dlhodobo upozorňovali na pracovné problémy a žiadali ste o nápravu. Uprostred mája dostanú ponuku vyššieho platu ženy narodené medzi 31. decembrom a 6. januárom. Avšak – toto obdobie je zároveň výzvou k tomu, aby ste sa zamysleli nad tým, či chcete v práci, ktorá vás stála toľko energie, naďalej zotrvať, alebo sa pohnete v ústrety niečomu lepšiemu. Ide najmä o váš potenciál, ktorý nie je využitý! Januároví muži budú mať hviezdy až do 11. mája v pomerne nepriaznivom postavení, čo znamená, že by ste nemali robiť zásadné rozhodnutia a zmeny. Ak túžite po novom zamestnaní, voľte júnové dni, ktoré sú pozitívnejšie a nesú v sebe prísľub možností, ktoré sa neodmietajú. Ročník 1989 – vy si už konečne uvedomte svoju cenu a dajte ju po 5. júni nadriadenému jasne najavo. Nebojte sa pýtať si zvýšenie platu alebo lepšie miesto, veď vy si to zaslúžite! Tí z vás, ktorí ste sa narodili okolo 14. januára, prestaňte sa naháňať, rozčuľovať banalitami a trápiť, pretože spôsobujete nerovnováhu, ktorú len s ťažkosťami obnovíte!

Zdravie

Nepodceňujte v náročných jarných dňoch príznaky preťaženého organizmu! Aprílové počasie, v ktorom bude pribúdať slniečko, využite k dlhším poobedným prechádzkam v prírode. Januárové dámy – duchovná príčina chorôb u vás súvisí s nevypovedanými slovami, ktoré dusíte v sebe. Radšej mlčíte vždy, keď sa dostanete do hádky alebo je vám niečo nepríjemné. Nie je to dobré, pretože následne sa vám vo vnútornostiach hromadia toxíny a negatíva! Okolo 12. apríla potrápi ročníky 1942 a 1950 narušené vyprázdňovanie sa, ktoré bude kombináciou nevhodnej stravy a stresu. Pomôžu vám bylinkové čaje a úprava stravovania. Ak sa vám problémy s črevami do týždňa nezlepšia, choďte k lekárovi a dohodnite si termín na kolonoskopiu. Kozorožci narodení medzi 3. a 12. januárom môžu po 18. máji podstúpiť operáciu medzistavcových platničiek. Pobyt v nemocnici vám paradoxne prospeje, nakoľko vám veľmi dobre padne lekárska starostlivosť, ale tiež oddych od príbuzných, ktorí vás vyčerpávali. Poruchy spánku a krátkodobé migrény koncom mesiaca znepríjemnia život poniektorým decembrovým ženám, no prekonáte ich za pomoci meditácií. Problémy so sluchom a zubami budú mať v druhej polovici júna Kozorožci narodení do 28. decembra. Spoľahnite sa na liečivé oleje a teplé kúpele!

Láska

Komplikované chvíle prežijú v prvých dvoch aprílových týždňoch Kozorožci narodení medzi rokmi 1995 až 2000. Aby ste sa vyhli väčšine chýb, ktoré by ste urobili v podstate z nepozornosti, tak nedávajte svojej polovičke nezmyselné odpovede, neflirtujte s cudzími ľuďmi a vyvarujte sa aj kritizovania niečoho, čomu úplne nerozumiete. Tolerantní páni s veľkým a donekonečna odpúšťajúcim srdiečkom by si okolo aprílového splnu mali uvedomiť, že dlhodobo nefungujúci vzťah neopravíte mávnutím čarovného prútika. Ak vám partnerka napriek vašim vysvetleniam nedáva to, čo potrebujete, zvážte, či nebude lepšie, ak sa každý poberiete svojou cestou. Nemá význam, aby ste plytvali energiou na niekoho len preto, že ste spolu prežili nejaký ten čas a určite by ste nemali vo vzťahu zotrvávať kvôli deťom či príbuzným. A preto – naberte odvahu a najneskôr do polovice mája ukončite vaše trápenie a konečne prijmite lásku, o akej snívate. Očakávaná zamilovanosť vstúpi do srdiečka Kozorožcom, ktorí pochopili, že život nie je len o šťastí a dobre, ale i o smútku a slzách. Vy ste našli svoju podstatu a zaslúžite si prijať do svojho náručia bytosť, ktorá si vás bude vážiť a milovať. Dlhodobejšie osamelé dámy stretnú okolo 9. júna výnimočného muža, ktorý vás presvedčí o tom, že viera v krajšie zajtrajšky bude pre vás hlavným mottom vašej novej životnej cesty.

Motto vašich dní

Svoju rodinu, domov a verných priateľov v ťažkých chvíľach neopúšťajte a snažte sa byť príkladom pre tých, ktorých milujete. Vytvoríte tým základ niečoho väčšieho, lepšieho a krajšieho. Dôverujte zákonom karmy a ľúbte svoju polovičku viac než seba samých!