Horoskopy

Lev 23.7. – 22.8.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Poniektorí z vás sa s elánom pustíte v júni do obnovy svojho života a nájdete zmysel tam, kde ste ho predtým nevideli. Júloví páni – vymaňte sa z okov konzervatívneho myslenia a doprajte si viac dobrodružstiev, lebo práve tie vám dodajú silu bojovať vtedy, keď to vaši blízki budú potrebovať. Augustové dámy by sa mali orientovať podľa intuície, ktorá sa vám bude prihovárať dôrazne, ale zároveň citlivo. Nebojte sa tieňov, ktoré sú súčasťou toho, čo vás na ceste čaká, zbavte sa strachu a vykročte k svojej úžasnej budúcnosti!

  • Vládnuca planéta: Slnko
  • Živel: oheň
  • Tarotová kartana apríl – jún 2021: Slnko

Práca

Po 5. apríli pozbierajte všetku tvorivosť, ktorá vo vás drieme, zapojte do hry aj cieľavedomosť a dorobte projekty načas tak, aby bol s vami nadriadený nadmieru spokojný. A kolegom začnite viac dôverovať, pretože práve na nich stojí a padá vaše povýšenie! Augustové dámy, vy si medzi 26. aprílom a 6. májom nezabudnite skontrolovať pracovný stôl, či vám na ňom nezostalo niečo nedokončené. Nachádzate sa v zlomovom období, v ktorom musíte pri prípadných chybách konať rýchlo a nájsť najlepšie riešenie. Ročníky 1974 a 1996 dostanú koncom mája veľmi dobrú ponuku roboty v zahraničí a voliť by ste mali nie podľa toho, koľko peňazí zarobíte, ale podľa toho, či vám práca prinesie dlhodobú stabilitu. Na začiatku júna nastane vhodný čas na konfrontácie pre tých z vás, ktorým sa klamstvá vo firme priečia a nemienite ich tolerovať. Pamätajte si, že ak raz vyslovíte nahlas pravdu, potom za ňou musíte stáť, nech by sa dialo čokoľvek! Nuž, a Levi, pre ktorých je robota všetkým – napriek tomu, že do zamestnania prichádzate medzi prvými a odchádzate domov ako poslední, nie je vaša snaha a výborne odvedená práca ocenená. Urobte preto koncom júna prvý krok vy, choďte za šéfom a pýtajte si lepší plat alebo preradenie na vyšší post. Napokon, ten ste už predsa dávno mali mať!

Zdravie

Hoci privítate voňavé jarné dni s dostatočným množstvom energie, už koncom apríla privítate aj náhlu vyčerpanosť. Paradoxne sa zhoršia problémy so spánkom, pod tento aspekt sa podpíše vaša vnútorná rozladenosť z toho, že veci v súkromí sa komplikujú a nenapredujú tak, ako si predstavujete. Najmä u žien bude výrazné prepojenie všetkých oblastí života, ktoré sa v rámci negatív budú prelínať medzi sebou, zdravie nevynímajúc. Levi narodení po 25. júli – buďte v máji obozretní na studené nápoje a klimatizované priestory! Prechladnutia by v tomto prípade mohli byť spúšťačom chronických chorôb, vrátane zápalu očí, čelných dutín, zhoršenia astmy a tiež alergií. Operačným zákrokom sa zrejme nevyhnú páni, ktorých trápi prostata a kŕčové žily na nohách. Najlepší čas pre operácie je medzi 14. a 26. májom, no dôležité je, aby ste sa následne vyhýbali chladu aj prievanu a počas rekonvalescencie si dopriali čo najväčší relax. Od prvého júnového týždňa zvýšte pitný režim. Pomerne stabilnému a dobrému zdraviu sa budete môcť tešiť tí z vás, ktorí dlhodobo a pravidelne športujete, venujete sa joge alebo turistike. U ostatných sú najmä po letnom slnovrate v popredí ťažkosti s dýchaním a žalúdkom. Ročník 1944 – pozor na kolísavý krvný tlak a úrazy dolných končatín!

Láska

Júlové Levice si v druhej polovici apríla 2021 nesmú vpustiť do života a srdca zvláštneho, no charizmatického muža, ktorého stretnete počas služobnej cesty. Tento človek nie je úprimný! Jeho slová síce budú hladiť vašu boľavú dušu, túžiacu po láske, no je v nich jed, ktorému ak podľahnete, tak stratíte všetko, na čom vám záleží. Medzi 10. a 23. májom je ideálny čas na oznamovanie zásnub, uzatváranie manželstiev a budovanie nových rodín. Tí z vás, ktorí sa usilujete o rozšírenie svojej rodinky, no zatiaľ sa vám nedarí – zamerajte sa na obdobie medzi koncom mája a tretím júnovým týždňom, kedy je postavenie vašich osobných planét vo výnimočnom postavení. Inak pokojnú hladinu v dlhotrvajúcich vzťahoch rozčerí okolo 13. júna príbuzný nepríjemnou správou. Tá sa bude týkať partnerovej minulosti, avšak s vami táto nepriaznivá novinka nemá nič spoločné! Nerýpte sa preto v tom, čo bolo kedysi, najmä ak sa to netýka vás dvoch, a sústreďte sa na šťastnú budúcnosť. Ročníky 1946 a 1990 – vy máte blízko k umeniu, baví vás divadlo či muzikály. Pokiaľ teda naozaj chcete stretnúť lásku svojho života, ktorá bude s vami v dualite, tak sa musíte vybrať na neobvyklejšie miesta než tie, ktoré ste navštevovali doteraz. Po 25. júni sa nezúčastňujte rodinných osláv a vy sami tiež neorganizujte takéto stretnutia. Namiesto vďaky a láskavosti by sa vám dostalo krivdy a príkrych slov!

Motto vašich dní

Dokážete povedať v správnej chvíli správne slová. Dokážete byť rozvážni v situáciách, v ktorých iní strácajú pevnú pôdu pod nohami. Vedzte však, že samota má vo vašom bytí veľký význam, pretože iba v tichu viete nájsť rovnováhu a získať energiu!