Horoskopy

Lev 23.7. – 22.8.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Oblasť lásky bude vo februári blokovaná pre augustových Levov a najmä v dlhoročných vzťahoch sa potrápite s hádkami, žiarlivosťou, ba dokonca i s neverou. Počas celého marca sa snažte zabezpečiť si plynulé fungovanie v zamestnaní, nevyvyšujte sa nad kolegov a spolupracujte aj s tými, ktorí vám veľmi nie sú po vôli. Júloví Levi nesmú za žiadnych okolností meniť prácu, dostali by ste sa z dažďa pod odkvap. Finančné starosti budú vypuklejšie viac u mužov než u žien. Nuž, začnite sa ponáhľať pomaly!

  • Vládnuca planéta: Slnko
  • Živel: oheň
  • Tarotová karta najanuár – marec 2021: Zamilovaní

Práca

Novú prácu smú od polovice januára prijať Levi, narodení v období od 25. júla do 3. augusta. Ostatní musia na svoju príležitosť vyčkať až do konca marca! Pozitívne zvraty zaznamenajú okolo 13. januára tí z vás, ktorí podnikáte, ale iba v prípade, ak nemáte neprimerane veľké dlžoby. Február neposkytne mnoho voľného času Levom, ktorí pracujú s ľuďmi, takže sa snažte oddychovať a relaxovať vždy, keď to bude čo i len trochu možné. Augustové dámy – vy máte určite na viacej, než sa vám dostáva v terajšom zamestnaní. Vaše skúsenosti a vedomosti sú oproti kolegom na omnoho vyššej úrovni. Lenže vy si svoju cenu stále nepýtate, čo je veľká chyba. V období od 29. januára do 7. februára nevstupujte do firemných konfliktov, neriešte detaily ohľadne roboty s nadriadeným a vyhnite sa tiež vybavovačkám na rôznych úradoch. Všetku energiu počas celého mesiaca sústreďte na to, aby ste sa vymanili spod vplyvu minulosti, ktorá vás nielenže blokuje v napredovaní, ale navyše vám berie množstvo síl. V marci sa budete cítiť v zamestnaní dobre, pozitívne zmeny vás psychicky vzpružia a dodajú vám dostatok elánu na prekonanie problémov. Ročník 1997 – riešte zodpovednejšie než inokedy všetko, čo bude súvisieť s novou robotou a voči kolegom sa správajte milo, avšak nekompromisne.

Zdravie

V druhej polovici januára dbajte o svoje zdravie viac než inokedy. Je dôležité, aby ste sa fyzicky nenamáhali, netrieštili energiu a našli si čas pre oddych, vďaka ktorému sa ešte viete vyhnúť negatívnym zdravotným razanciám. Dámy narodené medzi 8. až 14. augustom môžu byť začiatkom februára precitlivené a melancholické. Výkyvy nálad a tiež zvýšená únava sú signálmi, aby ste zahájili celkovú jarnú detoxikáciu organizmu. Pridajte k bylinkovým čajom a zmenenému jedálničku aj jogu alebo pilates, vhodné sú pre vás i cviky založené na využití vlastnej váhy. Aktívne športovanie je od 21. februára dovolené len ročníkom 1973 a 1992, no aj tu platí, že vydanú energiu musíte doplniť vhodným spôsobom, ktorý bude v rovnováhe s vašou podráždenou psychikou. Staršie ročníky by s príchodom marca mali začať riešiť lymfatický systém, zhoršenú pohyblivosť a bolesti žalúdka. Priveľa toxínov, ktoré vám po ťažšom zimnom období kolujú v tele, by mohlo spôsobiť radikálny rozvrat organizmu a vznik niektorých závažnejších chorôb. Zápaly močových ciest a myómy na maternici si Vesmír pripravil pre ženy narodené do 10. augusta. Pomôžu vám bylinkové čaje, nezabúdajte však ani na pravidelné stravovanie, ktoré by malo byť ľahké a bohaté na prírodné bielkoviny a minerály.

Láska

V citovej oblasti ste toho prežili mnoho a často išlo o zložité životné okolnosti. Zvládli ste ich však výborne, hoci sa stalo i to, že vám bolesť znemožnila vidieť kdesi v diaľke svetlo nádeje. No nenoste už viac so sebou minulosť! Zdvihnite v januári hrdo hlavu, pretože vy ste tí, ktorí dokážu viesť iných ľudí. Osamelí páni privítajú príchod lásky uprostred mesiaca s nedôverou a potrvá vám pomerne dlho, než odhalíte svoje vnútro. Nuž, nebojte sa toho, čo vstupuje do vašej cesty, veď hviezdy robia všetko pre to, aby ste boli šťastní a milovaní! Tí z vás, ktorých medzi 9. a 17. februárom čaká veľký svadobný deň – porozmýšľajte znovu nad týmto krokom! To, čo vnímate a cítite by ste mali počúvnuť, kým je ešte čas. Vaše pochybnosti nie sú prejavom nervozity, ale šepotom anjelov, ktorí vás chránia. Na novú lásku sa môžu tešiť dámy narodené po 16. auguste. Pouzatvárajte do konca februára staré záležitosti, s ktorými nie ste vysporiadané a otvorte svoje srdiečko novým veciam. Hazardovať s citmi svojej polovičky by určite nemali počas celého marca zrodenci, ktorí sa v minulosti nepekne popálili na nevere. Ak nechcete o všetko prísť, potom sa zamyslite nad tým, či naozaj konáte správne. Ak včas prídete na to, že vaša veľká láska po celý čas stojí po vašom boku – získate to, po čom túžia všetci vo vašom okolí. Lásku, naplnenie a spokojnosť!

 

Motto vašich dní

Prijmite to, čo vám patrí. Buďte láskaví a vľúdni k tým, ktorí vás budú chcieť na vašej ceste sprevádzať alebo vám pomôcť. A starajte sa najmä o to, čo je pre vás najcennejšie. Či už je to rodina, láska, práca, ktorú máte radi, alebo vaši verní priatelia!