Horoskopy

Panna 23.8. – 23.9.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Augustové Panny čaká zopár májových prekvapení. Objímete lásku, ktorá vám dá nový zmysel života a prijmete prácu, ktorá vás bude baviť. Je pred vami obdobie obnovy a pochopenia, rozvážnosti a naplnenia. Tí z vás, ktorí ste sa narodili v septembri – vedzte, že ste výnimoční! Máte skvelú intuíciu, ktorú oceníte v ťažších okamihoch a pri rodinných nezhodách. Viete, že je ľahšie podľahnúť klamstvu, než čeliť pravde, avšak obhajovať za pravdu je vašou súčasťou a potrebou. To vy prinášate lúče svetla k tým, ktorí blúdia v temnote!

  • Vládnuca planéta: Merkúr
  • Živel: zem
  • Tarotová karta na apríl – jún 2021: Panovníčka

Práca

Začiatkom apríla venujte pozornosť ľuďom, s ktorými sa stretnete, pretože tieto osôbky môžu byť kľúčové pre vašu finančnú zabezpečenosť v budúcnosti. S hádkami medzi kolegami sa okolo 21. apríla popasujú Panny narodené do 29. augusta. Pôjde o zložité situácie, v ktorých musíte pozorne zvažovať, komu poviete pravdu do očí. Možno by bolo najlepšie, keby ste si pri nutkaní argumentovať tak, ako vám rozum káže, radšej zahryzli do jazyka, než by ste mali niekomu povedať to, na čo nie je pripravený. Samozrejme, že to neznamená, aby ste išli proti svojim zásadám! Septembrovým pánom by medzi 28. májom až 4. júnom nezaškodilo prejaviť viac aktivity na firemných poradách. Vaše mlčanie vyvoláva mnoho otázok, z ktorých môžu vzniknúť nepríjemné a navyše klamlivé klebety. A tie by poškodili vašu prácu i dobré meno, ktoré ste tak starostlivo a dlho budovali. Dlhodobejšie nezamestnaní zrodenci z rokov 1955 a 1967 získajú trvalú robotu uprostred júna. No vy musíte tejto príležitosti vyjsť v ústrety prostredníctvom rodinného známeho, inak budete stagnovať na mieste. Koncom júna by mali byť na stretnutiach s cudzími ľuďmi opatrnejšie ženy, ktoré podnikajú s prírodnými preparátmi. Vo vašom okolí sú osoby, ktoré vám závidia vaše úspechy a ich snahou bude od vás získať recept na úspešné obchodovanie.

Zdravie

Na aprílové výkyvy počasia budú citlivejšie reagovať muži, v popredí sú tí z vás, ktorí ste sa narodili v roku 1976. Vo vašom prípade sa k vnútornému nepokoju pridá tiež problém so spánkom a močovými cestami. Myslite na to, že ste citliví na chlad, tak sa teplo obliekajte a obúvajte! Tí z vás, ktorí okolo 2. mája podstupujete operačné zákroky srdiečka, žlčníkových kameňov a žalúdka – rekonvalescencia je určená na to, aby ste sa dali do poriadku, nie na to, aby ste ešte aj z nemocničného lôžka pracovali! Od polovice mája zvýšte prísun čerstvej zeleniny, ovocia, minerálov a pre zachovanie stabilného imunitného systému pite bylinkové čaje. Panny narodené do roku 1946 sa nemusia obávať zhoršenia zdravia. Vstupujete do obdobia pozitív, ktoré budú najvýraznejšie od letného slnovratu. Avšak – júnový nov môže vyvolať ľahkú depresiu u augustových žien, ktoré sú citlivé na vonkajšie podnety. Pre vás bude tento mesiac ťaživejší a horšie sa vám bude narábať aj s negatívnymi energiami, prichádzajúcimi od ľudí vo vašom kruhu. Pomôžu vám meditačné cvičenia a aplikácia bylinných macerátov. Užívaním bylín zvnútra a umývaním zvonka docielite požadovanú rovnováhu, vďaka ktorej budete plné elánu a schopnosti zvládať v bežných dňoch aj vypäté situácie.

Láska

Zásoba tolerantnosti sa koncom apríla zíde vo vzťahu ročníkom 1956 a 1997. Nepokoj v partnerstve budete niesť ťažko a v období od 26. apríla do 7. mája sa na krátky čas dokonca ocitnete v hlbokej kríze. Zoberte na vedomie, že niektoré veci musíte nechať zo svojho bytia odísť, najmä ak nefungujú správne. Nemá zmysel, aby ste za každú cenu držali pri sebe niečo, čo vás ničí! Zaslúžite si kráčať po boku bytosti, pre ktorú bude prioritný váš šťastný smiech a nie to, koľko peňazí máte odložených v banke. Vaša cena je vysoká a platí to tak pre pracovnú oblasť, ako aj pre intímnu. Od partnera by sa nemali dať augustové dámy po 19. máji vtlačiť do situácií, v ktorých by bol hoci len malý náznak ultimát. Vzťah budujte na základoch rešpektu i kompromisu, a dajte si záležať na tom, aby ste si vždy všetko vysvetlili. Muži, ktorí sa potácajú v nudných či stagnujúcich vzťahoch – určite v júni nedovoľte iným osobám, aby sa miešali medzi vás a vašu polovičku. Nežiadúcimi zásahmi do súkromia si koledujete o konflikty, počas ktorých môžu padnúť nielen tvrdé slová, ale tiež výčitky vyvolané hnevom či pocitmi krivdy. Chráňte to, čo máte a nikomu nedovoľte, aby ste o svoje poklady prišli. A nekritizujte to, že tá vaša láska je už trochu ošúchaná. Uvedomte si, že práve táto láska s vami prešla dobrými i zlými obdobiami a ľúbila vás takých, akí v skutočnosti ste!

Motto vašich dní

Skúmajte svet, v ktorom žijete s nadhľadom a dôverou vo vlastné sily. Neobmedzujte sa však len na to, čo už poznáte, ale choďte aj do oblastí zatiaľ pre vás tajomných a neznámych. A žite svoj život tak, aby ste boli na seba hrdí a mohli byť vzorom pre druhých!