Horoskopy

Panna 23.8. – 23.9.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

V práci korigujte svoju dominantnosť a kolegov nepresviedčajte o svojej pravde. Myslite na to, že nie každý uvažuje ako vy. Marcové víkendové posedenia s priateľmi pre vás budú znamenať veľa, pretože zistíte, že nie každá bytosť, ktorá sa nazýva – priateľ – ním skutočne aj je. Ak urobíte selekciu medzi týmito ľuďmi, prihliadnite tiež na to, čo pre vás v minulosti urobili oni. A pamätajte si, že klamstvo, ktoré nemáte radi, začína vždy v sebaklame. Koncom mesiaca sa tešte na výnimočné udalosti, ktoré prerobia celý váš život na nepoznanie!

  • Vládnuca planéta: Merkúr
  • Živel: zem
  • Tarotová karta na január – marec 2021: Diabol

Práca

K problémom v zamestnaní do 7. januára zaujmite taký postoj, aby negatívny dopad intríg od kolegov bol pre vás čo najmiernejší. A do nových projektov sa určite nepúšťajte, hoci by vám nadriadený sľuboval mimoriadnu odmenu. Nemá totiž zmysel, aby ste si na plecia nabrali bremená, ktoré neunesiete. O novú robotu sa môžu posnažiť augustové Panny, ktoré majú jasno v tom, že v pracovnom živote chcete dosiahnuť niečo nové. Cesta podnikania je vhodná pre mužov narodených medzi 2. až 9. septembrom. Vy sa nebojíte ísť za hranice svojich možností, no dávajte si pozor na to, s kým sa spolčíte! Mnohí vo vašom okolí vám totiž závidia výborné a neopozerané nápady, ale tiež chuť zariskovať. Vo februári by mali mať ročníky 1955 a 1994 na pamäti, že nemusíte mať dokonalú kariéru, skvelý finančný profit a ešte aj rodinu, ktorá navonok vyzerá bezchybne. Dôležité je predsa najmä to, aby ste vy boli vnútorne spokojní, a nie to, čo o vás hovoria iní alebo ako pôsobíte navonok. Septembrové Panny by mali začiatkom marca voliť takú stratégiu, aby ste čo najlepšie využili svoje vedomosti a schopnosti. Na novú prácu môžu pomyslieť tí z vás, ktorí dokážete po 22. marci uzatvoriť minulosť a vymaniť sa zo zabehnutých koľají. Tu však platí – ponáhľajte sa pomaly a nerobte chyby!

Zdravie

Neprepínajte v treťom januárovom týždni svoje sily, dbajte na kvalitný spánok a neriešte to, čo sa vás netýka. Vstupujete do obdobia, počas ktorého pocítite nepriaznivý vplyv hviezd na vydávanie energie. Zdravie potrápi viac augustové dámy, pre ktoré je v prítomnosti prioritný kariérny postup, na ktorom dlhodobo pracujete. No nesmiete zabúdať na seba – preto sa popri pracovných povinnostiach zamerajte tiež na kvalitné stravovanie a vysoký pitný režim. Problémy so spánkom, veľkými kĺbami a konečníkom si vo februári hviezdy pripravili pre ročníky 1945 a ž 1949. Obdobie po 13. februári bude negatívnejšie pre septembrových mužov, ktorí sa radi a často rozčuľujú. U mnohých z vás sa vyskytnú nové choroby a aj častejšie návštevy u lekárov. Myslite na to, že váš organizmus má schopnosť samoliečby, ibaže priestor pre tento proces musíte svojmu telu vytvoriť vy! Bolesti pod ľavým rebrovým oblúkom narobia vrásky na čele dámam narodeným po 6. septembri. Určite zbystrite pozornosť, nakoľko môže ísť o rozvíjajúce sa ochorenie pankreasu alebo sleziny! Srdcová slabosť, kolísavý krvný tlak, ale aj výrazné bolesti žalúdka a čriev zaručia mnohé bezsenné noci zrodencom z roku 1958. Zamyslite sa nad tým, či sa v myšlienkach až priveľmi nezaoberáte dávnymi krivdami, ktoré vám ublížili!

Láska

Láska kvitne aj počas mrazivej zimy a platiť to bude aj pre vás! Pannám narodeným v rozpätí rokov 1950 až 1954 bude v januári srdiečko prekypovať vrúcnymi citmi k osôbke, ktorá vás úplne poblázni. Nezabúdajte však, že vaše kroky bude sprevádzať karta Diabol, ktorého odvrátenou stranou je fatálna vášeň a slepá zamilovanosť. To znamená, že na objekte svojich túžob neuvidíte nič zlé, hoci tam bude mnoho znamení, že veci v priadku nie sú! Dámy narodené po 11. septembri – pokiaľ uprostred februára stratíte niekoho blízkeho alebo vás s dobrým priateľom rozdelí nepríjemný konflikt, nepodliehajte smútku. Myslite na to, že všetko vo vašom živote má svoje presné miesto a aj svoj zmysel! Rodinné vzťahy sa okolo 8. marca trochu skomplikujú tým z vás, ktorí ste uzreli svetlo sveta medzi 25. až 30. augustom. Vaši príbuzní budú riešiť peniaze a majetky, no vy sa nezapájajte do týchto debát, pretože skončia nepeknými hádkami. A vy predsa nepotrebujete niesť na svojich pleciach ďalšie bremeno zodpovednosti za konanie druhých ľudí. Čo je naozajstná láska pochopia tie partnerstvá, ktoré v treťom marcovom týždni budú prechádzať zaťažkávajúcou skúškou. Stretnete sa s totiž s jej prapodstatou, ktorá vychádza len z hĺbky tých sŕdc, ktoré okúsili nielen šťastie a bezstarostnosť, ale aj utrpenie a neskutočne veľkú bolesť. Áno, taká je láska!

Motto vašich dní

Nepochybujte o tom, že vám šťastie, ktoré sa snažíte dosiahnuť, patrí právom. Počúvajte svoj vnútorný hlas, občas sa skloňte k slabšej bytosti a s tými silnými nechoďte do slovného súboja. Vedzte, že iba pomalými a premyslenými krokmi prídete k svojmu cieľu.