Horoskopy

Rak 22.6. – 22.7.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Vaša tarotová karta Voz, ktorá vás bude sprevádzať počas nasledujúcich troch mesiacov, v sebe nesie posolstvo o ráznych zmenách a novom živote. Na druhej strane vás varuje, aby ste sa nikam neponáhľali a boli pozorní k tým, ktorých ľúbite. No nebojte sa – vy už poznáte úskalia života a máte dar počúvať svoju intuíciu, ktorá vám v kritických okamihoch poradí, čo a ako máte urobiť či povedať. Uprostred mája by mali najmä páni zobrať na vedomie, že slzy nie sú prejavom slabosti, ale porozumenia.

  • Vládnuca planéta: Mesiac
  • Živel: voda
  • Tarotová kartanaapríl – jún 2021: Voz

Práca

Je vo vás sila, s ktorou viete vyriešiť aj zložité problémy, no musíte si dávať pozor na unáhlenosť. Túto vlastnosť korigujte a neoddávajte sa mylnému pocitu, že ak spustíte krik, veci pôjdu hladko. Práca v zahraničí čaká na mužov v období od 8. do 28. apríla. Nezabudnite si pred vycestovaním skontrolovať doklady! Na neserióznosť si musia dávať veľký pozor júloví páni, ktorí sa už nejaký ten rok v obchode pohybujú. Oklame vás osôbka, ktorej ste otvorili dvere do súkromia a pri tom, ako s vami bude manipulovať a vravieť vám lži priamo do očí, bude mať na tvári úlisný úsmev. Nebuďte veľkorysí a vylúčte túto bytosť zo svojho života čo najrýchlejšie a bez zbytočnej sentimentality. Nie vždy musíte za svoje chyby zaplatiť najvyššiu cenu! Veľký pozor si dávajte aj na zamyslenosť, ktorá je síce pre vás typická, no v máji jej paradoxne budete podliehať až pričasto. Dôvodom sú práve životné križovatky, ktoré vaše podvedomie budú nútiť, aby ste sa nimi zaoberali. Tretí májový týždeň je neprajný pre pracovné pohovory a stretnutia, tiež k podpisovanie dokumentov a vybavovačky v úradoch. Ak to bude možné, všetky tieto záležitosti preložte na prvú polovicu júna 2021. A pamätajte si – len vtedy, ak si budete od života pýtať viac, tak aj viac dostanete!

Zdravie

Pánom sa pohorší od 15. apríla dna, bolesti hlavy, chronické zápaly priedušiek a pľúc, a v neposlednom rade pribudnú starosti s nočným močením. Pomôže vám pitie záparu z bylín, ochladzujúcich vnútorné orgány, ktorý doplňte o prasličkové kvapky. Náhle cievne príhody idú ruka v ruke s májovými melanchóliami a pripadli júnovým Rakom, viac ženám, ktoré v sebe dusia všetky starosti tohto sveta. Uvedomte si, že vesmír vás ochoreniami nechce trestať, ale vás upozorňuje na to, že je nutné, aby ste vo svojom bytí niečo radikálne zmenili! A pritom druhým ľudom dokážete presne poradiť, čo majú urobiť, aby sa cítili lepšie či sa dokonca zbavili vážnejších chorôb. Vstúpte si preto do svedomia a urobte pre svoje zdravie v druhej polovici mesiaca maximum! V opačnom prípade počítajte v treťom júnovom týždni so zápalom obličiek a u mužov sú v popredí tiež problémy so semenníkmi. V liečbe vám okrem antibiotík pomôžu aj teplé zápary z borievky obyčajnej a šalvie lekárskej. Je dôležité, aby ste sa začali ľahšie stravovať, pracovné povinnosti neprenášajte domov a chodievajte zavčasu spať. Vaše telo počas spánku regeneruje, no pokiaľ mu to odopierate, odmení sa vám ťažkosťami. Dámy, ktoré sa nevedia zbaviť studených nôh – veľmi dobré sú obklady zo včelieho propolisu.

Láska

Na dvoch stoličkách sedieť nemôžete a uvedomiť by ste si mali aj to, že svojím konaním a slovami zraňujete hneď niekoľko osôbok. Čím skôr urobíte to, čo je nevyhnutné, o to skôr  dokážete vykročiť novým smerom. Ponechajte si však väzby, ktoré v prítomnosti máte. Je nezmyslené, aby ste sa pokúšali zbaviť niečoho, čo k vám neoddeliteľne patrí. Máj bude priať novým láskam a poteší nejedno smutné srdiečko. Júnové dámy, pri vás zdanie klame – hoci to vyzerá tak, že máte v živote všetko a nič vám nechýba, opak je pravdou. No už nebudete musieť pred inými ľuďmi predstierať, že ste šťastné! Raci narodení medzi 27. júnom a 3. júlom – vaša láska s vami zostane veľmi dlhý čas a jej objatia si budete môcť vychutnávať takmer neustále. Nezabránia tomu ani júnové nedorozumenia vo vzťahu. Tie vás síce rozladia, ale aj nabijú elánom, aby ste svoju polovičku nenechávali bez odpovedí na vyslovené otázky. A práve komunikácia bude kľúčom k spokojnosti, ktorá medzi vami zavládne. Negatívnym emóciám podľahnú Raci v manželstvách, ktorí nie sú stále pripravení niesť svoj diel zodpovednosti. Rozhodnite sa, čo vlastne chcete! A najmä nehovorte svojej polovičke, čo je podľa vás správne a čo nie, veď každý má právo na vlastné názory. Dominancia vám obom škodí a ak s ňou neprestanete, tak môžete na prahu leta prísť o to, čo ste v súkromí dlhé roky budovali.

Motto vašich dní

Začnite sa viac odmeňovať a začnite sa mať radi tak, ako si to zaslúžite. Trochu opatrnosti nikdy neuškodí, najmä ak sú vo vašej blízkosti osôbky schopné čohokoľvek. Vychutnávajte si úspechy a buďte vďační aj za neúspechy. Práve tie vás robia silnejšími.