Horoskopy

Rak 22.6. – 22.7.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

S problémami sa v prvej polovici januára obráťte na partnera, pomôže vám dobrou radou. Júnoví Raci, vy sa snažte byť dochvíľni, prácu robte pozorne a pred jej odovzdaním všetko ešte raz skontrolujte. Nevšímajte si kolegov, ktorým ide len o peniaze, pretože vy už svoje skúsenosti s takýmito ľuďmi máte a viete, že financie nie sú to najdôležitejšie v živote. Svoju kariéru stavajte na vnútornej sile a rovnováhe, veď práve tieto komodity boli vždy pre vás prioritné.

  • Vládnuca planéta: Mesiac
  • Živel: voda
  • Tarotová karta najanuár – marec 2021: Blázon

Práca

Do 12. januára nekomunikujte v zamestnaní prchko a nedajte sa mladým kolegom vyprovokovať k hnevu. Pracujete na svojej kariére naozaj tvrdo a aj veľmi dlho, tak verte tomu, že odmena čoskoro príde. Pravdou je však i to, že ľudia vo vašom okolí sa nevedia zmieriť s vaším úspechom a môžu vám hádzať pod nohy polená vo forme intríg. Tí z vás, ktorí sa vo februári 2021 chystáte za prácou do zahraničia, pamätajte na vhodnosť ponúkanej roboty. Nemá zmysel, aby ste sa upli k niečomu či niekomu, kto vás bude využívať! Je možné totiž aj to, že za odvedenú snahu nedostanete zaplatené, takže predtým, než podpíšete nejaké zmluvy, veľmi dobre si ich prečítajte. Začiatkom marca môžu Raci narodení medzi 28. júnom a 4. júlom očakávať zaujímavú pracovnú ponuku, ktorá vás finančne zabezpečí na pomerne dlhé obdobie. Raci, ktorých najväčšou túžbou je získanie vyššieho postu sa budú musieť posnažiť hlavne po 10. marci. Kolegom sa so svojimi plánmi nezverujte, ich ciele sú totiž také isté ako vaše. Ibaže – oni sa na rozdiel od vás neštítia ani podvodu či klamstva. Ročníky 1967 a 1988, vy budete mať v rukách veľkú moc, ale tiež zodpovednosť. Nadriadený vás poverí dôležitým projektom, ktorý odhalí vaše silné miesta, no i slabiny. Dajte preto pozor na každý krok, ktorý urobíte!

Zdravie

Staršie ročníky zaznamenajú okolo 24. januára zhoršenie zdravia, pod ktoré sa podpíše slabý pitný režim a nepravidelné stravovanie. Ťažkosti s vysokým krvným tlakom budú mať viac muži a k nim sa pridružia aj problémy s močovým mechúrom a prostatou. Vo februári by na vašom rebríčku hodnôt malo byť prvoradé zdravie a všetko, čo s ním súvisí. Nezabudnite si v prvej polovici mesiaca dohodnúť návštevu u zubára a očného lekára. Ak máte dlhodobo problém so zrakom, myslite tiež na vplyv zdravej stravy na vaše telo. Doprajte si viac vitamínov a cielene si vyberajte také potraviny, ktoré dodajú vašim očiam všetko potrebné. Vhodné by boli tiež masáže celého tela a júnové dámy by si mohli dopriať i saunovanie. Problémy v rodinnom kruhu vám po 2. marci ukroja veľký kus vnútornej sily, čo sa odrazí na vašom zdraví. Viac ohrození sú tí z vás, ktorí ste sa narodili medzi rokmi 1946 až 1950. Pokúste sa riešiť len to, čo je pre vás nutné, nezaoberajte sa chmúrnymi úvahami o budúcnosti a určite si vyhraďte v rámci rodiny priestor pre seba. Vhodné by boli aj dychové cvičenia a plávanie, ktorým by ste okrem odbúrania nadbytočného stresu zrevitalizovali kostrový systém. Júloví Raci môžu po 29. marci absolvovať operačné zákroky týkajúce sa hemoroidov, žlčníka a žalúdka.  

Láska

S pravdou o priateľovi v prvom januárovom týždni narábajte opatrne, pretože vo vašom okolí nie je takmer nikto, kto by uniesol jej ťarchu. A koniec koncov, v prvom rade by ste mali riešiť svoje vlastné problémy a až potom problémy iných ľudí. V druhej polovici mesiaca vás bude znervózňovať partnerovo konanie, ktoré bude chaotické. Namiesto kričania svoju polovičku najskôr počúvajte a až potom sa k situácii vyjadrujte. A vedzte, že starosti vašej lásky sa týkajú hlavne vás, a to do takej miery, že vzťahu hrozí vážna kríza. Ročník 1986 – berte s veľkou rezervou pochybnosti, ktoré vám vo februári nedovolia pokojne spávať, nakoľko všetko vo vašom bytí má svoje riešenie. Aj partnerovo správanie sa, ktorému nerozumiete. Nové vzťahy nadviažu po februárovom nove Raci, ktorí sa neboja vstupovať do neznáma a prajú si lásku, ktorá by vydržala hoci i nápor nevraživosti od okolia. Vy dostanete šancu splniť si tento sen, no dôležité je tiež to, aby ste o svoje šťastie zabojovali viac než v predchádzajúcich vzťahoch. Po 15. marci si prídu na svoje osamelé srdiečka, trápiace sa kvôli láske z nedostatku príležitostí alebo času. Vzťahy júlových mužov budú pomerne harmonické, malým výkyvom bude to, že sa s vašou polovičkou koncom marca skontaktuje bývalá láska. Nerobte však paniku! Táto osôbka sa vlastne bude snažiť iba uzatvoriť spoločnú minulosť.

Motto vašich dní

Buďte spravodliví, no pamätajte na to, že vaša priamosť môže aj ubližovať. V srdci noste poznanie, že milým slovom dosiahnete viac než krikom. A hlúposť druhých neriešte, nemá totiž zmysel, aby ste sa rozčuľovali nad tým, čo žiadnym spôsobom neviete zmeniť!