Horoskopy

Škorpión 24.10. – 22.11.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay

V máji vítajte každé nové ráno s úsmevom, nakoľko každý jeden deň vám prináša množstvo skvelých šancí. Tí z vás, ktorí si prajete zmeniť svoj život – vedzte, že zmeny musia prísť najskôr do vášho vnútra. Vyneste na povrch to, čo je potlačené a vyslovte nahlas to, čo je skryté. Nesiľte udalosti, ktoré ovplyvňujú vaše názory, priateľstvá a partnerstvá. Osloboďte sa spod vplyvu tých, ktorí vám namiesto láskavosti vracajú nevraživosť a skúste sa na seba pozrieť novým pohľadom. A vaša námaha bude počas júna odmenená a láska bude opätovaná!

  • Vládnuca planéta: Pluto
  • Živel: voda
  • Tarotová karta na apríl – jún 2021: Koleso šťastia

Práca

Odvážnym Škorpiónom bude šťastena priať v období od 7. do 17. apríla. Choďte za nadriadeným a priamo mu vysvetlite svoje očakávania od prideleného projektu. Kolegu, ktorý vám často robí prieky, či už verbálnym spôsobom, alebo spriada intrigy, si držte od tela a pokiaľ to budú situácie vyžadovať, žiadajte o jeho preloženie. Náročný máj 2021 vám pripraví nejednu bezsennú noc. Vy však musíte únavu a podráždenosť prekonať a robotu odovzdať podľa plánu, inak vám hrozia finančné sankcie! Koncom mája si dávajte pozor na firemné klebety, ktoré sa budú týkať vášho priateľa – nereagujte na ne, zdržte sa komentárov a spravodlivý hnev držte na uzde. Okolo vás sú ľudia, ktorí vám závidia vašu odbornosť a rovnako žiarlia aj na úspechy, ktorými ste si naklonili šéfa. Samozrejme, že ste im tŕňom v oku a pokúsia sa vás vyprovokovať k niečomu, čím by ste si mohli pokaziť dobrú reputáciu. Od druhého júnového týždňa sa môžu novembroví Škorpióni pustiť po ceste podnikania, najmä v oblastiach výživy a liečiteľstva. Medzi 19. a 29. júnom sa zamerajte na vzdelávanie, absolvujte nejaké kurzy či dlhotrvajúcejšie štúdium. Všetky získané vedomosti v budúcnosti zúročíte, čo sa odrazí aj na financiách. Nezabudnite dať kúsok zo svojho šťastia staršej kolegyni, ktorá nemá ľahký a dobrý život!

Zdravie

V prvej polovici apríla sa zamerajte na znamienka na koži, ktoré menia tvar alebo vás bolia. Mohlo by ísť o začínajúci vážnejší zdravotný problém, ktorý by ste mali skonzultovať s odborníkom. Októbrové dámy potrápia okolo 20. apríla problémy s vaječníkmi, možné sú však nielen zápaly, ale i cysty a myómy. Zápal trojklaného a sedacieho nervu, apatia a bolesti hlavy nadelil vesmír v máji pánom narodeným v roku 1947. Nuž, so zdravím nie sú žiadne žarty, venujte mu preto pozornosť a liečbu! Určite v danom období neuprednostňujte robotu pred zdravím, dôverujte sile byliniek a snažte sa čo najviac odpočívať. Po 8. júni by mali byť všetky mladšie ročníky opatrnejšie pri športovaní a domácich prácach. Radšej nič ťažké nedvíhajte a vyhnite sa klasickému posilňovaniu a behu. Poškodenia krížovej a krčnej časti chrbtice máte na dosah ruky a priveľkou námahou by ste vyvolali deštrukcie, ktoré by vás priviedli až na nemocničné lôžko. Tí z vás, ktorí si plánujete dovolenku na druhú polovicu júna – pomerne zle znášate horúčavy, preto by bol pre vás vhodnejší pobyt niekde v horách a nie na morskej pláži. Nepokojnejším zrodencom padne počas letného slnovratu iste vhod čaj z medovky lekárskej, ktorá vám navodí psychickú rovnováhu!

Láska

Prílev jedinečnej energie vyvolá v treťom aprílovom týždni u Škorpiónov narodených medzi 2. a 11. novembrom túžbu oživiť to, čo sa nedávno ukončilo. Dobre si rozmyslite, či chcete znovu vstúpiť do tej istej rieky! Bolesť, ktorú ste v tejto súvislosti v minulosti prežili, by sa vám vrátila s dvojnásobnou silou, no vaše srdiečko je na to priveľmi krehké. Dámy v manželstvách – v období medzi 15. a 21. májom nechoďte s partnerom do veľkej spoločnosti. Stretli by ste sa s klamstvami, ktorých cieľom je rozoštvať vás dvoch a zničiť to, čo ste so svojou polovičkou tak dlho budovali. Ročník 1972, vy koncom mája neplytvajte energiou na tých ľudí, ktorí si vás nevážia, respektíve sa k vám správajú milo iba vtedy, ak niečo potrebujú. Zamerajte sa na seba namiesto toho, aby ste všetkým vychádzali v ústrety. Robte to, čo vás baví a venujte sa partnerovi, pretože láska a spokojnosť vo vzťahu pre vás znamenajú mnoho. Začiatkom júna poniektorých z vás prekvapí priateľ radostnou novinkou. Bude sa týkať významnej udalosti, na ktorú budete pozvaní tiež vy a vaši najbližší. Tu však môže nastať rozpor, pretože vaša polovička nebude zdieľať vaše nadšenie. Venuša súperiaca s Neptúnom prináša tesne pred koncom júna vážne rozhodnutia tým z vás, ktorí sa ešte stále neviete rozhodnúť medzi dvomi láskami. Nuž, v milostnom trojuholníku nemôžete zotrvávať večne!

Motto vašich dní

Vaše dni môžu byť plné farieb a záleží len na vás, či ich na rozdiel od druhých budete chcieť vidieť. Svoje sily rozkladajte rovnomerne a časť z nich si ponechajte pre tých, ktorí sa o vás potrebujú oprieť. A berte s väčším humorom to, čo vám osud nadelí!