Horoskopy

Vodnár 21.1. – 20.2.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay

Nastavte si v januári latku v zamestnaní vysoko a neprizerajte sa, ako vás predbiehajú druhí, ktorí nemajú vaše vzdelanie ani skúsenosti! Vyzdvihnite svoje silné stránky a stlmte tie, ktoré nevyhovujú rozvoju, o ktorý sa usilujete. Áno, je nutné, aby ste niektoré veci vo svojom bytí zmenili a pre iné pripravili miesto, aby mali kam vstúpiť. A tiež je nutné, aby ste našli seba samých, pretože iba vtedy sa môže prejaviť potenciál, ktorý ste dostali do vienka.

  • Vládnuca planéta: Urán
  • Živel: vzduch
  • Tarotová karta na január – marec 2021: Sila

Práca

Ročníkom 1966 a 1995 sa od 10. januára otvárajú nové príležitosti k získaniu zaujímavého a finančne dobre ohodnoteného zamestnania. Neodmietajte ani krátkodobú prácu, brigádu alebo výpomoc, pretože akékoľvek kontakty môžete v budúcnosti využiť vo svoj prospech. Tí z vás by ste si mali uvedomiť, že dôvera je cenná komodita, ktorí sa dlhodobejšie usilujete získať robotu v zahraničí. Premýšľajte teda, komu veríte! Vodnári narodení od 2. do 11. februára budú potrebovať počas februára 2021 väčšiu motiváciu k tomu, aby ste sa v robote presadili. Obráťte sa na staršieho kolegu, ktorý vám mimoriadne dobre rozumie a môže vás naučiť, ako získať stratenú sebadôveru. Povedzte mu, čo vás trápi a spoločnými silami nadobudnete to, po čom túžite. V období od 26. februára do 5. marca si dávajte pozor na firemné klebety, ktoré sa budú točiť okolo nového projektu, nezapájajte sa do debát, ktoré by mohli poškodiť vaše dobré meno a nezverujte sa iným s tým, čo si naozaj myslíte. Napokon, v robote sa nemáte s nikým extra kamarátiť, ale robiť to, čo od vás nadriadený žiada! Plná nástrah bude križovatka, na ktorú v marci vstúpia februárové dámy narodené v rokoch 1963 a 1991. Ale ani to vám nesmie zabrániť v tom, aby ste sa snažili dosiahnuť ciele, ktoré ste si pred sebou vytýčili!

Zdravie

Duchovná príčina vašich ochorení spočíva v tom, že nerobíte to, čo by vás napĺňalo, ale to, čo nutne musíte robiť! Tento aspekt vám berie množstvo pozitívnej energie, vďaka čomu vám následne zdravie kolabuje. Môžete to samozrejme zmeniť, len si musíte vstúpiť do svedomia, oprášiť sebadôveru, zdravý egoizmus a prestať sa neustále naháňať, len aby ste všetkým vyhoveli. Od 11. januára vstupujete do obdobia, v ktorom vás bude ovplyvňovať kolízny Urán, pripomínajúci vám, že zdravie je prvoradé. Bolesti kolien a krížovej časti chrbtice nepotláčajte vo februári liekmi, ale pravidelným cvičením a bylinkovými kúpeľmi. Prípadné operačné zákroky polypov hrubého čreva a žalúdočných vredov si naplánujte medzi 13. až 22. februárom. V tomto období sú veľmi vhodné aj preventívne lekárske prehliadky, pobyt v kúpeľoch a zubné ošetrenie. Počas prvých dvoch marcových týždňov si všímajte svoje telo a dbajte na drobné signály organizmu, ktoré vám vždy vopred ohlásia blížiace sa negatívne zmeny. Bolesť nevnímajte ako nepriateľa, ale naopak – počúvajte túto dámu, pretože vďaka jej upozorneniam sa môžete úspešne vyhnúť razantným problémom v budúcnosti. Tí z vás, ktorí trpíte nadváhou, ale aj chorobami štítnej žľazy – zmeňte od konca marca stravovanie a spánkový režim.

Láska

Vo svete nenájdete dokonalosť. Čím skôr si to uvedomíte, o to skôr sa vyhnete sklamaniam. Priateľstvá, ktoré sú súčasťou vášho bytia, v prvej polovici júla zbilancujte a odkloňte od seba tie, pri ktorých máte pochybnosti. Ak ste prerušili komunikáciu s nejakými príbuznými, nájdite si na nich pár hodín času okolo 15. januára, pričom by bolo vhodné, keby ste staré rodinné krivdy kladne doriešili. Vodnári narodení medzi rokmi 1950 a 1955 by si mali začiatkom februára dať do poriadku záležitosti týkajúce sa neúprimnosti, s ktorou ste sa stretli, či už v rodine alebo medzi kamarátmi. Na novú lásku si až do prvého marcového týždňa počkajú januárové dámy, ktoré nedávno ukončili dlhoročný vzťah. Vám do cesty nevstupuje iba muž, do ktorého sa zamilujete, ale tiež nová priateľka, ktorá bude vašou spriaznenou dušou. Vodnári narodení do 14. februára – neskrývajte pre partnerom pocity, ktorými bude okolo 16. marca prekypovať vaše srdce! Láska, ktorú máte, je výnimočná a ak sa jej budete brániť, zničíte si úžasnú budúcnosť, ktorú vám vesmír ponúka. Myslite na vplyv vašej tarotovej karty Sila – máte napredovať, objavovať, spoznávať, získavať. A získať môžete jednoznačne viac než stratiť! A tak prestaňte potláčať svoje túžby a odovzdajte sa tomu, čo sa má stať. Vodnári v dlhodobých a už trochu nudných vzťahoch by mali oprášiť spontánnosť, smiech a vášeň!

Motto vašich dní

Buďte skromní a úctiví k tým, ktorí sú okolo vás. Udržiavajte vo svojom bytí rovnováhu, snažte s žiť pozitívne a netrápte sa tým, čo nemôžete zmeniť. Vedzte, že šťastie si za peniaze nekúpite, no môžete sa oň podeliť s tými, ktorých z hĺbky srdca milujete.