Horoskopy

Vodnár 21.1. – 20.2.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay

Koncom apríla sa pred vami začne odvíjať výnimočné obdobie, počas ktorého môžete prežiť neskutočné okamihy s blízkymi a stretnúť osudovú lásku. Poniektorí z vás vyhrajú v lotérii alebo si konečne nájdu prácu svojich snov. Ale takisto môžete absolútne všetko stratiť! Posolstvo Kráľa je jednoznačné – postupujte pomaly a vážte si šťastie, ktoré máte. V srdci noste pokoru a nádej. Dôverujte svojim inštinktom a popasujte sa s prekážkami, ktoré osud pred vás postaví. Vy máte silu na ich prekonanie!

  • Vládnuca planéta: Urán
  • Živel: vzduch
  • Tarotová karta na apríl – jún 2021: Kráľ

Práca

Šéfove sľuby berte okolo 10. apríla s rezervou. Neráta sa nič, čo nebudete mať potvrdené na papieri! Monotónnejšie dni si vesmír v pracovnej oblasti pripravil pre Vodnárov narodených do 1. februára – vy by ste si mali od začiatku mája hľadať nové zamestnanie. Stagnácia vám neprospieva, čo aj sami pocítite, pretože sa vám zhorší zdravie, čo by malo byť pre vás signálom, že čas radikálnych zmien je na dosah. Dokonalosť by nemali hľadať ženy narodené medzi 4. a 9. februárom. Do duší kolegov, ktorí vám škodia, môžete nazrieť len vtedy, ak sa prispôsobíte situáciám, ktorá prežívate. Ročníky 1966 a 1975, vy sa snažíte o harmóniu na pracovisku, no nedarí sa vám ju dosiahnuť tiež preto, že ľuďom vo vašom okolí nie je cudzie klamstvo a falošná hra. A aj z tohto dôvodu vás v máji čoraz viac budú prepadať myšlienky na odchod z tejto roboty, ktorá vám už takmer nič nedáva. Pre vlastné podnikanie by sa s príchodom prvých júnových dní mali definitívne rozhodnúť dámy narodené v roku 1997. Už dávno ste predsa mali kráčať po ceste vlastného biznisu! A jún je ako stvorený na odhodlanie sa vstúpiť tam, kde vás to najviac láka. Nebojte sa neúspechu, veď vy máte danosť dosiahnuť víťazstvo vo všetkom, čo si zaumienite. Verte samým sebe a nespoliehajte sa na nikoho iného!

Zdravie

Muži, ktorí obľubujú tvrdšie športy – začnite od polovice apríla robiť niečo pohybovo menej náročné. Pozitívnymi alternatívami pre vás je bicyklovanie, plávanie a joga. Ak neuposlúchnete múdre rady hviezd a zotrváte pri športoch, ktoré nie sú pre vás vhodné, skončíte v nemocnici s poškodenými svalmi a roztrhanými väzivami. A nielenže sa nevyhnete operačným zákrokom, ale aj rekonvalescencia bude vo vašom prípade prebiehať negatívnejšie, s nepriaznivým dopadom pre budúcnosť. Januárové dámy, vy si pamätajte, že odpočinuté telo vždy zvládne viac než unavené! A preto robte počas mája 2021 všetko pre to, aby ste boli duševne a fyzicky v rovnováhe. Ste silné a výnimočné bytosti, konáte s rozvahou, avšak v rámci zdravia vaša dôslednosť a rozhodnutia trošku pokrivkávajú. Vstúpte si preto do svedomia, začnite sa zdravšie stravovať a hlavne neponocujte. Vyhýbajte sa tiež alkoholu, nikotínu a nezaškodí vám ani nejaký ten ľahší šport či aspoň podvečerné dlhšie prechádzky. Medzi 22. májom a 12. júnom by si mali dávať pozor na prechladnutia močových ciest ročníky 1949 a 1991. Taktiež sa vašou súčasťou na okamih stanú migrény, podráždenosť, apatia a celková slabosť, ktorú zapríčiní slabšia imunita. Určite sa do tretieho júnového týždňa vyhnite masážam a prievanu!

Láska

Napriek nestálemu a občas i chladnému počasiu sa mnohým z vás podarí vniesť okolo 8. apríla do svojho bytia ohnivú vášeň a neskrotnú silu fantázie. Tento aspekt dávajú hviezdy nielen novým vzťahom, ale tiež dlhoročným partnerstvám. Spoločne so svojou polovičkou sa na život pozriete novým pohľadom a nájdete krásu tam, kde ju iní nevidia. Februárových pánov bude zamilovanosť sprevádzať až do konca mája, kedy sa medzi vás dvoch postaví iná osoba. No pozor! Pôjde o osôbku z vášho úzkeho rodinného kruhu a mali by ste si jej názory pozorne vypočuť. Môžu vám totiž pomôcť odhaliť to, čo ste vy cez ružové okuliare lásky nevideli. Prvý júnový týždeň je ako stvorený na obnovu manželského sľubu, ale tiež na ohlásenie zásnub, naplánovanie svadby a budovanie spoločnej domácnosti. Januárové dámy – vy v tomto čase presvedčíte partnera o tom, že veľkej rodinnej udalosti sa nemusí obávať. Zlé skúsenosti z minulých rokov vo vašej polovičke vyvolali nechuť niečo organizovať a riešiť, no tentoraz všetko dopadne dobre. Na spory s príbuznými by si však mali dávať pozor Vodnári narodení medzi 17. a 20. februárom! Vy sa pravdepodobne nevyhnete vážnejším konfliktom a škandálom v rodinnom kruhu. Majte na pamäti, že krikom sa nikdy nič podstatné nevyrieši, a taktiež myslite na to, že ak sa raz vzťahy medzi vami a blízkymi narušia, bude veľmi zložité ich napraviť.

Motto vašich dní

Verte, že pokiaľ dávate späť toľko, koľko dostávate, tak je to v poriadku a rovnováhe. Tešte sa z maličkostí, verte vo svoje sily a učte sa, že nie vždy vám osud vyjde v ústrety. Víťazstvá prežívajte s radosťou a kráčajte dopredu s hrdo zdvihnutou hlavou!