Zdravie a krása

Ponuka dámskej zimnej obuvi

15. októbra 2020

Zima je ročným obdobím, ktoré nás dokáže prekvapiť. Preto by sme sa mali pripraviť na tuhé mrazy a hŕby snehu, ako aj na dážď či odmäk. Jedným z najdôležitejších prvkov šatníka každej ženy je nepochybne obuv, v tomto prípade zimná, ktorá by mala byť pohodlná a teplá.

Tenisky v zimnej verzii

Ak ste milovníčkou obuvi teniskového typu a nadovšetko si ceníte si jej univerzálnosť, dobre viete, že zima je takým obdobím, keď sa s obľúbenými topánkami musíte na chvíľu rozlúčiť. Ale aj napriek zdaniu príchod mrazov vôbec nemusí znamenať, že sa ich musíte úplne vzdávať! V obchode Sizeer nájdete ponuku od najpopulárnejších značiek. Vašimi obľúbencami sú tenisky značky Converse? Tak, to ste na skvelom mieste, pretože vďaka modelu Chuck Taylor All Star Lift Ripple sa aj v zime budete môcť tešiť obuvou v štýle kultových tenisiek. Vysoký zvršok z prírodnej kože v spojení s kožušinkou a vysokou podrážkou zaručia, že vaše chodidlo mínusové teploty ani nepocíti. Rovnako zaujímavú ponuku pripravila talianska značka Lacoste. Vyšší zvršok a oteplené vnútro v obuvi Lacoste Ampthill alebo Straightset Insulate sa ideálne osvedčia v miernom zimnom počasí.

Štýlový outdoor

Naopak, v prípadoch, keď potrebujete obuv do oveľa náročnejších podmienok alebo jednoducho chcete niečo pevné a trvácne, siahnite po outdoorovej obuvi. Ako je známe, obuv v takomto štýle sa spája najmä s ťažkou a masívnou siluetou, ale to neznamená, že nemôže byť zároveň módna a šmrncovná. A takúto obuv nájdete v ponuke obchodu Sizeer! Klasikou v oblasti outdoorovej obuvi je samozrejme model Timberland 6 In Premium, ktorý si už dávno podmanil ulice a stal sa nevyhnutným doplnkom zimnej garderóby každej ženy. Všetci ich zbožňujú nielen pre ich netuctový dizajn, ale aj pre pohodlie, ktoré poskytujú. Ak však uprednostňujete niečo jemnejšie, dobrým riešením budú Timberland Nellie Chukka alebo ich osviežená verzia Heritage Lite. O niečo ľahšou alternatívou bude trekingová obuvi Helly Hansen The Forester, ktorá sa hodí nielen na zimu v meste, ale aj do trochu náročnejších terénov. Zaujímavou ponukou je aj model Fila Grunge II kombinujúci najnovšie trendy s funkčnosťou.

Zdroj foto: internetový obchod so streetwearovou obuvou, oblečením a doplnkami – sizeer.sk