Horoskopy

Váhy 24.9. – 23.10.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Zachovávajte si nadhľad pri ľuďoch, ktorí vám neporozumejú hneď na prvýkrát a dovoľte v apríli láske, aby sa vás často dotýkala. A učte iných, akí majú byť a kým sa majú stať! Od apríla do júna 2021 bude nad vašimi krokmi bdieť tarotová karta Spravodlivosť, ktorá je vysoko pozitívna a nabádajúca vás k tomu, aby ste sa nebáli prekážok, ktoré musíte prekonať. Viera vo vyššie sily, nádej a dobro sa stanú vašimi spoločníkmi, no len v prípade, ak sa ich vôli prestanete brániť. Pred vami sú nové začiatky a šance, ktoré by ste mali využiť.

  • Vládnuca planéta: Venuša
  • Živel: vzduch
  • Tarotová karta na apríl – jún 2021: Spravodlivosť

Práca

Tí z vás, ktorí ste sa narodili po 14. októbri prijmite uprostred apríla priateľovu ponuku krátkodobej roboty a chopte sa dobrej príležitosti zarobiť nejaké peniaze. Dámy – vy ste nedávno dokončili dôležitý projekt a vaša energia je takmer vyčerpaná. So zdravím sa nezahrávajte a na prvé dva májové týždne si naplánujte dovolenku. Všeobecne by vám prospelo spomalenie nielen v pracovnej, ale i súkromnej oblasti! Septembrovým mužom pribudnú po 12. máji nové povinnosti, môže ísť aj o rozšírenie vašej zodpovednosti, prípadne dostanete na starosť nových kolegov. S pokojom riešte všetko, čo sa bude týkať pracovných záležitostí, nevyhľadávajte zbytočné spory a prekážky vo forme neprajnosti okolia či nepríjemných rečí zdolávajte s úsmevom a trpezlivosťou. Ročníky 1952 a 1971 sa budú môcť od 6. júna pustiť do rozbehnutia vlastného biznisu. Tí z vás, ktorí ste sa narodili medzi 29. septembrom a 3. októbrom, vy sa nenaháňajte za povýšením, pretože tlakom by ste si dobré možnosti oddialili. Táto šanca k vám príde sama a vo chvíli, keď to budete najmenej čakať! A pozor na úprimnosť, ktorá bude vašou spoločníčkou počas celého obdobia. Tá veru nebude vyhovovať všetkým vo vašom okolí, hlavne nie ľudom, pre ktorých je tŕňom v oku vaša tvorivosť a zmysel pre spravodlivosť.

Zdravie

Ročník 1965 sa vzhľadom k oslabenej imunite z predchádzajúceho obdobia môže v apríli ocitnúť na nemocničnom lôžku! Septembrové dámy, vás bude medzi 2. a 16. aprílom ovplyvňovať radikálny Urán, čo môže mať za následok zhoršenie krvotvorby, ale tiež funkcie štítnej žľazy a pridružiť sa môžu gynekologické problémy. V tomto smere by ste mali byť pod pravidelnou kontrolou lekárov a až do polovice mája pite podporné bylinkové čaje. Váhy narodené okolo 9. októbra si na základe partnerových slov v druhom májovom týždni uvedomia, že zdravie je skutočne najdôležitejšie zo všetkého. Konečne sa prestanete vyhovárať na nedostatok času či energie a pustíte sa do ozdravnej kúry. Nezabudnite do tohto programu zahrnúť aj masáže, prechádzky a plávanie. Nepriaznivá rodinná situácia potrápi v júni dámy narodené medzi 17. a 22. októbrom. Nervy vám upokoja teplé kúpele s pridaním ružového oleja a občas by ste si mohli dopriať aj pohár kvalitného červeného vína. Po 18. júni nastáva vhodné obdobie na operácie cýst, myómov a polypov. Tento aspekt je priaznivý tak pre ženy, ako aj pre mužov! Po zákrokoch si však dávajte pozor na prievan a nevystavujte sa priamemu slnku. Je nutné, aby ste dodržiavali vyšší pitný režim, najmä ak pravidelne užívate lieky na srdiečko a tlak.  

 Láska

V očakávaní zaláskovaných jarných dní môže byť ročník 1961. Vám do cesty vstúpia vzťahy dva, pričom sa pre jeden z nich budete musieť rozhodnúť najneskôr do konca mája. V tomto prípade počúvnite hlas srdca, pretože iná cesta by pre vás bola len utrpením. Muži narodení okolo 26. septembra by po májovom nove nemali sedieť na dvoch stoličkách. V tejto veci neobstojí argument, že obe tieto bytosti milujete rovnako! S láskou sa nezahrávajte, pretože nakoniec skončíte osamotení, smutní a bez nežného náručia, ktoré vás prichýli pred svetom. Váhy v dlhodobých vzťahoch – vy si v prvej polovici júna očistite myseľ od starostí a venujte sa partnerovi a rozvíjaniu lásky. Nájdite si spoločné záujmy, koníčky, vytvorte si svoj vlastný malý svet, do ktorého neprenikne ľudská závisť, žiarlivosť a hnev. To, čo máte je výnimočné! Muži v manželstvách si musia dávať veľký pozor na letný slnovrat, počas ktorého medzi vás a vašu polovičku môže preniknúť tretia osôbka. Ide o mimoriadne nepriaznivý aspekt, ktorého konečným dôsledkom by mohla byť vážna vzťahová kríza! Osamelé srdiečka čaká po 23. júni  veľká láska, ktorú spoznáte v tichu a samote prírody. Áno, ste pripravení na vstup do nového životného obdobia, zameraného na rodinu, deti, šťastie a harmóniu. No pamätajte, že ponáhľaním sa môžete vyvolávať tlak, ktorý negatívne ovplyvní to, čo vám chce osud nadeliť!

Motto vašich dní

Ak veci nepôjdu presne podľa vašich plánov, nenadávajte na osud. Zamyslite sa vtedy nad tým, či robíte všetko tak, aby vám Vesmír doprial vytúženú rovnováhu. Netrápte sa drobnými nedokonalosťami, ktoré váš život má, ale zlepšujte to, čo sa zlepšiť dá.