Horoskopy

Váhy 24.9. – 23.10.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Snažte sa v druhej polovici januára 2021 obklopiť tými správnymi ľuďmi a vyhľadajte starých priateľov, na ktorých ste doteraz nemali čas. Venujte sa rodine, nezabúdajte ani na rodičov či starých rodičov, ku ktorým ste dávno nezavítali na návštevu. Sústreďte sa na láskavosť vo vzťahoch, verte sile hviezd a nepúšťajte sa po cestách, ktoré sú plné temna. Februárové konflikty v robote by ste mali riešiť s nadhľadom, nakoľko vám nepomôže, ak budete kričaním vysvetľovať svoju pravdu.

  • Vládnuca planéta: Venuša
  • Živel: vzduch
  • Tarotová karta najanuár – marec 2021: Mág

Práca

V práci ukážte všetko, čo vo vás drieme. Ale postupne, nie naraz! Okolo 5. januára si držte od tela staršieho muža, s ktorým ste mali nedávno konflikt, nezabúdajte na opatrnosť v debatách s ostatnými z roboty a nerozprávajte o svojom súkromí. Začiatkom februára nemyslite už viac na krivdy, ktoré sa vám stali v pracovnom kolektíve a začnite uvažovať nad zmenami. Jednoducho povedané – prejdite od slov k činom! Doplňte si vzdelanie alebo sa prihláste na kurz cudzieho jazyka. Všetko, čo vo februári v súvislosti s prácou urobíte, sa vám maximálne v blízkej budúcnosti zúročí. Len nesmiete dlho váhať, pretože vás predbehne ctižiadostivý kolega! Vaše hviezdy vám už predurčili cestu a je len na vás, či využijete naplno všetky možnosti, ktoré vám vesmír ponúkne. Medzi 28. februárom a 7. marcom si nekomplikujte život prehnanou skromnosťou, zvoľte radikálnejšiu komunikáciu a konanie. I nadriadený ocení vašu rozhodnosť, dokonca vás dá za príklad aj ostatným kolegom. Ťažšie obdobie, počas ktorého ste stagnovali a zamýšľali sa nad zmyslom bytia sa blíži ku koncu, pozitívne zmeny pocítia takmer všetky Váhy. Ročníky 1954 a 1980 sa môžu pustiť do realizovania nových projektov a vytýčiť si nové ciele. Pozor si dajte koncom marca na kritiku nadriadeného a komunikujte obozretne.

Zdravie

Zhoršenie dýchania, podmieneného bronchitídou či astmou budú mať v prvej polovici januára najmä staršie Váhy. Pri pretrvávaní zlého zdravotného stavu určite choďte čo najskôr k lekárovi a neliečte sa po domácky vyrobenými liečivami. Vaše zdravie sa totiž môže skomplikovať aj srdcovými arytmiami, tachykardiami, kolísavým krvným tlakom a nepriechodnosťou veľkých ciev! Významný podiel na ochoreniach, ktoré po 11. februári môžu prekvapiť ročníky 1947 a 1961 bude mať stres a prepracovanosť. Ale tiež strach z budúcnosti a dokonca je tu aspekt nedoriešených problémov z minulosti, ktoré si stále nosíte so sebou. A práve nimi by ste mali začať reštartovanie svojho zdravia! Zbavte sa tejto záťaže, veď minulosť je už za vami. Pristúpte k očistnej bylinkovej kúre a v partnerstve určite nové podmienky spolužitia. Októbroví páni by sa mali po 24. februári zamerať na zápästia, krčnú chrbticu, pankreas a žlčník. Pre všetky Váhy je tu upozornenie, aby ste nepodstupovali operácie v období od 4. do 12. marca. Dámy môžu v treťom marcovom týždni zaznamenať časté a veľmi nepríjemné migrény, tento stav súvisí s nedostatočne pracujúcou štítnou žľazou. A tí z vás, ktorí aktívne podnikáte – po 20. marci necestujte autom. Hrozia vám kolízie na cestách, spôsobené únavou a vyčerpaním!

Láska

Láska vám uprostred januára zamotá hlavu a ťažké to budú mať muži, ktorí sa nevedia rozhodnúť medzi dvomi osobami. Spory a nepríjemné slová sa stanú súčasťou vašich dní, pričom nebude vo vašom okolí nikto, kto by vám poradil, čo robiť ďalej. Je preto prioritné, aby ste svoje bytie čo najviac zjednodušili a tešili sa z obyčajných vecí, ktoré neustále prehliadate. Septembrové dámy – verte, že nemusíte medzi 26. januárom a 3. februárom mať všetko pod kontrolou! Neustála snaha mať na všetko dosah vám bráni v rozlete a vašich najbližších veľmi znervózňuje. Zvedavosť bude koncom februára nútiť ročníky 1960 a 1980 hľadať v živote dobrodružstvá. Držte sa pri zemi, inak vám hrozí pád! Partnerský vzťah bude potrebovať vašu trpezlivosť a ochotu počúvať. Nájdite pre obnovu vzťahu nové podnety, inak sa ocitnete na ceste vážnej krízy a možného rozchodu. Ubezpečte svoju polovičku o tom, že je ešte stále pre vás tou jedinečnou osôbkou, do ktorej ste sa kedysi zamilovali. Váhy narodené medzi 30. septembrom až 8. októbrom – voči potrebám svojej polovičky buďte pozorní a okolo 8. marca v druhej polovici mesiaca zorganizujte len pre vás dvoch nejaké prekvapenie. Počas spoločne tráveného času preberte s partnerom všetko, čo vás trápi a nevynechajte ani zložitejšie témy, ktorým ste sa vyhýbali. V rodinnom kruhu sa v druhej polovici mesiaca udeje priaznivá a krásna udalosť.

 

Motto vašich dní

Oddych je pre vás v nasledujúcom období doslova nevyhnutnosťou, v opačnom prípade sa prepracujete k trvalému narušeniu zdravia. A to je predsa prioritné! Priateľov si vážte a učte sa, že tí, ktorí vás len využívajú, skutočne do vášho života nepatria.