V každom čísle Magickej ženy nájdete podrobné horoskopy na najbližšie tri mesiace, vypracované podľa postavenia planét i výkladu tarotových kariet. Pripravujú ich pre Vás profesionálni astrológovia a veštci, na ktorých sa môžete i osobne obrátiť. Nechýbajú ani vzácne rady pre každé znamenie. Vďaka komplexným horoskopom Magickej ženy máte istotu, že zvládnete všetko, čo Vás čaká v láske, zdraví i práci a zvolíte si vždy tú správnu cestu, aby ste využili svoj potenciál a všetky možnosti, ktoré Vám hviezdy ponúkajú. Moc horoskopov zároveň spočíva aj v tom, že nám dokážu spätne odhaliť, čo sme mali urobiť inak a ako nesprávnym rozhodnutiam v budúcnosti predísť.

Nechcime hľadieť v ústrety budúcnosti – tvorme ju!“
Antoine de Saint-Exupéry

Zdravie

Zistite, čo budú prežívať Vaše telo i duša v nastávajúcom období. Vďaka konkrétnym radám, sa vyhnete zdravotným ťažkostiam a všetky prípadné riziká premeníte na benefity. Nielen že budete vedieť, na čo si dať pozor a čomu sa vyhnúť, čo nezanedbať, ale aj to, ako si dopriať a užiť presne to, čo potrebujete.

Láska

Prežívajte lásku podľa hviezd! Magická žena Vám prezradí nielen to, či sa k sebe s partnerom hodíte, ale aj to, ako zo vzťahu vyčarovať rozprávkovú romancu, aj v prípade, že vaše znamenia úplne „neladia“. Aktuálne postavenie hviezd Vám našepká, ako sa starať o svoje city, kedy a s kým ich zdieľať tak, aby ste milovali aj boli milovaní.

Práca

Zaistite si prácu svojich snov, v ktorej sa Vám bude dariť, ktorá Vás bude napĺňať a posúvať k Vašim cieľom vďaka poznaniu hviezd! Poradia Vám nielen to, aká profesia je pre Vás tá pravá, ale aj to, ako sa starať o pracovné vzťahy a na čo sa v terajšej práci zamerať, aby ste dosiahli želané výsledky.