Zdroj foto: časopis Magická žena

Renáta Názlerová

Ležia jej na srdci ľudské príbehy a osudy, pričom mnohé doslova prechádzajú jej rukami. Váži si hodnotu života a vidí jeho krásy, ktoré učí vidieť ostatných prostredníctvom všetkého, čo robí. Usiluje sa šíriť dobro a ľudí urobiť šťastnejšími. Jej práca je jej poslaním a venuje sa mu s láskou, ktorú pokladá vo všetkých jej podobách za najsilnejšiu a najkrajšiu na svete, a preto ju vkladá aj do starostlivosti o svoju rodinu, blízkych, ale aj neznámych – novinárka, publicistka, scenáristka, spisovateľka, mediátorka, koučka, herečka a každý deň a v každej chvíli aj psychologička, jednoducho superžena a supermama s veľkým srdcom, nekonečným optimizmom a zmyslom pre humor, Renáta Názlerová.

Ako ste strávili leto? Tento rok bolo skutočne iné ako zvyčajne…

Popravde, ani neviem, že bolo leto. A vôbec, celý tento rok sa vyvíja pre mňa spôsobom, aký by som neočakávala ani v najhoršom sne. Všetko je inak a mojou maximálnou prioritou je zvládať všetko, čo sa na mňa valí, s čo najväčším pokojom a nadhľadom. Krok za krokom sa pasujem so všetkým, čo prichádza a snažím sa hľadať čo najlepšie východiská.

viac v novom čísle Magickej ženy

Magická žena Vám pravidelne prináša rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami slovenského šoubiznisu i ďalších zaujímavých oblastí. Všetky ich spája to, že ich práca je pre nich zároveň aj ich poslaním, a preto je každý rozhovor nesmierne motivujúci. Dozviete sa o tom, čo momentálne prežívajú v súkromí i práci, ako aj to, čo ich na životnej ceste posúva vpred a vďaka čomu nestrácajú zmysel pre humor. V každom interview nájdete zamyslenie aj pobavenie a určite Vám každé z nich vyčarí skvelú náladu. A keďže známkou dobrého rozhovoru je to, že sa k nemu chceme opakovane vracať, prinášame Vám náš archív s rozhovormi Magickej ženy.

Telesné i duševné zdravie a krása sú neodmysliteľne prepojené, a preto je potrebné starať sa o ne spoločne v harmónii s prírodou a tým, čo nám ponúka. Inšpirujte sa článkami Magickej ženy, ktorá Vám poradí, ako sa starať o svoje telo i dušu pomocou blahodarných prírodných ingrediencií, ako aj receptov na vlastnú domácu kozmetiku, ktorú si môžete ľahko vyrobiť v pohodlí domova. Zistite viac o práci s energiami a magických rituáloch i o tom, ako ich využiť pre svoje zdravie i životné napredovanie.

„Dobrá kniha je najčistejšia esencia ľudskej duše.“ – povedal filozof Thomas Carlyle, a preto v Magickej žene vždy nájdete zaujímavé knižné tipy. Vyberte si podľa seba a svojich momentálnych pocitov spomedzi ezoterických, duchovných, či filozofických titulov, motivačnej literatúry alebo beletrie. Vďaka Magickej žene Vám neuniknú ani špeciálne knižné edície s tematickými darčekmi, ako sú anjelské karty, či diáre s posolstvami anjelov.