Viktória „Viki“ Ráková

„Najdôležitejšie je snívať!“

Jej meno ju predurčuje k víťazstvu, rovnako ako jej schopnosť pritiahnuť si do života to, po čom túži, vďaka nekonečnému až nákazlivému optimizmu. Jej zmysel pre humor a prirodzená komediálnosť už roky prinášajú radosť a smiech televíznym divákom i návštevníkom divadiel po celom Slovensku. Hoci je v súkromí, tak ako to u komikov býva zvykom, tichšia, rozhodne s ňou nie je ani na okamih nuda, čo by určite dosvedčili všetci jej susedia – seriáloví aj skutoční – najslávnejšia slovenská susedka, herečka a teraz predovšetkým šťastná dvojnásobná  mamina, ktorá má srdce plné lásky a hlavu plnú snov – Viktória „Viki“ Ráková.

Máme za sebou Vianoce, najkrajšie sviatky v roku. Ako ste si ich užili už ako štvorčlenná rodina? Boli ešte v niečom iné, ako tie predchádzajúce?

Ako všetky Vianoce, aj tieto boli čarovné, ale áno, boli iné. Keďže náš najmenší, Benjamín, už všeličo vníma a je veľmi šikovný, bol aj on zapojený chtiac-nechtiac do samotných príprav. Pečenie, zdobenie domu, vône, hudba, koledy, dlhé večerné šantenie v ňom určite tiež vyvolali akési očakávania, ako keby tušil, že sa na niečo veľmi dôkladne chystáme. A keď ráno uvideli stromček, ktorí nám doniesli anjeli, aby sme ho spoločne ozdobili, tam to celé vypuklo. To boli emócie, pre ktoré sa oplatí žiť!

viac v novom čísle Magickej ženy

Magická žena Vám pravidelne prináša rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami slovenského šoubiznisu i ďalších zaujímavých oblastí. Všetky ich spája to, že ich práca je pre nich zároveň aj ich poslaním, a preto je každý rozhovor nesmierne motivujúci. Dozviete sa o tom, čo momentálne prežívajú v súkromí i práci, ako aj to, čo ich na životnej ceste posúva vpred a vďaka čomu nestrácajú zmysel pre humor. V každom interview nájdete zamyslenie aj pobavenie a určite Vám každé z nich vyčarí skvelú náladu. A keďže známkou dobrého rozhovoru je to, že sa k nemu chceme opakovane vracať, prinášame Vám náš archív s rozhovormi Magickej ženy.

Telesné i duševné zdravie a krása sú neodmysliteľne prepojené, a preto je potrebné starať sa o ne spoločne v harmónii s prírodou a tým, čo nám ponúka. Inšpirujte sa článkami Magickej ženy, ktorá Vám poradí, ako sa starať o svoje telo i dušu pomocou blahodarných prírodných ingrediencií, ako aj receptov na vlastnú domácu kozmetiku, ktorú si môžete ľahko vyrobiť v pohodlí domova. Zistite viac o práci s energiami a magických rituáloch i o tom, ako ich využiť pre svoje zdravie i životné napredovanie.

„Dobrá kniha je najčistejšia esencia ľudskej duše.“ – povedal filozof Thomas Carlyle, a preto v Magickej žene vždy nájdete zaujímavé knižné tipy. Vyberte si podľa seba a svojich momentálnych pocitov spomedzi ezoterických, duchovných, či filozofických titulov, motivačnej literatúry alebo beletrie. Vďaka Magickej žene Vám neuniknú ani špeciálne knižné edície s tematickými darčekmi, ako sú anjelské karty, či diáre s posolstvami anjelov.