Rozhovor: Tatiana Kulíšková

Jej príjemný charizmatický a predovšetkým nenapodobniteľný hlas počuť azda každý deň na televíznej obrazovke, kde ho prepožičiava zahraničným hercom a vďaka svojmu talentu budí dojem, akoby bola slovenčina ich rodným jazykom. Popritom pôsobí v televízii, v rozhlase a v divadle, ktoré je jej životnou láskou. Ako typickej žene, narodenej v znamení barana, jej nechýba vášeň a dominancia, ktoré dopĺňa láskavým a obetavým srdcom. Svoju prácu miluje a zdieľa ju aj so svojím partnerom a zároveň hereckým kolegom Vladimírom Jedľovským. Označuje sa síce za pragmatičku s nádychom optimizmu, ale priznáva, že má v duši aj trošku romantiky – naša úžasná herečka a moderátorka s veľkým zmyslom pre humor, ktorá už vyše tridsaťpäť rokov pôsobí v Divadle Jána Palárika v Trnave a ktorá zbožňuje detektívky aj zaváranie – Tatiana Kulíšková!

čítaj ďalej

Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave , Autor fotografie: © Robert Tappert

A keďže známkou dobrého rozhovoru je to, že sa k nemu chceme opakovane vracať, prinášame Vám náš archív s rozhovormi Magickej ženy.

Nový podcast O zdraví,

v ktorom budete spoznávať reč svojho tela a hľadať cestu k zdravému a šťastnému životu. Každý týždeň sa Zuzka s Hajnalkou rozprávajú na rôzne témy z oblasti zdravia a života. Dozviete sa viac o jarnej detoxikácii, príčinách bolestí hlavy. Zistíte, čo Vám chce telo naznačiť ak máte problémy s kožou, so spánkom alebo iné chronické prejavy, ktoré zasahujú do vášho života. Nenechajte si ujsť rady, postrehy a dôležité informácie. Sledujte nové časti podcastu O Zdraví. 

Magická žena Vám pravidelne prináša rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami slovenského šoubiznisu i ďalších zaujímavých oblastí. Všetky ich spája to, že ich práca je pre nich zároveň aj ich poslaním, a preto je každý rozhovor nesmierne motivujúci. Dozviete sa o tom, čo momentálne prežívajú v súkromí i práci, ako aj to, čo ich na životnej ceste posúva vpred a vďaka čomu nestrácajú zmysel pre humor. V každom interview nájdete zamyslenie aj pobavenie a určite Vám každé z nich vyčarí skvelú náladu.

Telesné i duševné zdravie a krása sú neodmysliteľne prepojené, a preto je potrebné starať sa o ne spoločne v harmónii s prírodou a tým, čo nám ponúka. Inšpirujte sa článkami Magickej ženy, ktorá Vám poradí, ako sa starať o svoje telo i dušu pomocou blahodarných prírodných ingrediencií, ako aj receptov na vlastnú domácu kozmetiku, ktorú si môžete ľahko vyrobiť v pohodlí domova. Zistite viac o práci s energiami a magických rituáloch i o tom, ako ich využiť pre svoje zdravie i životné napredovanie.

„Dobrá kniha je najčistejšia esencia ľudskej duše.“ – povedal filozof Thomas Carlyle, a preto v Magickej žene vždy nájdete zaujímavé knižné tipy. Vyberte si podľa seba a svojich momentálnych pocitov spomedzi ezoterických, duchovných, či filozofických titulov, motivačnej literatúry alebo beletrie. Vďaka Magickej žene Vám neuniknú ani špeciálne knižné edície s tematickými darčekmi, ako sú anjelské karty, či diáre s posolstvami anjelov.