Nový podcast O zdraví,

v ktorom budete spoznávať reč svojho tela a hľadať cestu k zdravému a šťastnému životu. Každý týždeň sa Zuzka s Hajnalkou rozprávajú na rôzne témy z oblasti zdravia a života. Dozviete sa viac o jarnej detoxikácii, príčinách bolestí hlavy. Zistíte, čo Vám chce telo naznačiť ak máte problémy s kožou, so spánkom alebo iné chronické prejavy, ktoré zasahujú do vášho života. Nenechajte si ujsť rady, postrehy a dôležité informácie. Sledujte nové časti podcastu O Zdraví. 

Magická žena Vám pravidelne prináša rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami slovenského šoubiznisu i ďalších zaujímavých oblastí. Všetky ich spája to, že ich práca je pre nich zároveň aj ich poslaním, a preto je každý rozhovor nesmierne motivujúci. Dozviete sa o tom, čo momentálne prežívajú v súkromí i práci, ako aj to, čo ich na životnej ceste posúva vpred a vďaka čomu nestrácajú zmysel pre humor. V každom interview nájdete zamyslenie aj pobavenie a určite Vám každé z nich vyčarí skvelú náladu. A keďže známkou dobrého rozhovoru je to, že sa k nemu chceme opakovane vracať, prinášame Vám náš archív s rozhovormi Magickej ženy.

EfectFit Adam Máčala

Popri štúdiu manažmentu mu učarilo cvičenie a život vo fitnescentre. Rozhodol sa spojiť príjemné s užitočným a otvoril si spolu s kamarátom a investorom vlastné fitko, aby v ňom mohol robiť všetko inak a po svojom. Plán, ktorý sa zrodil z vlastných nenaplnených potrieb sa ukázal ako úspešný, pretože z jedného fitnescentra vznikla úspešná sieť. Stovky klientov ďakujú jemu a jeho trénerom za to, že sa ich život stal plnohodnotnejším a šťastnejším. Ako hovorí, naše telo dokáže všetko, len treba chcieť a na dosiahnutí svojho cieľa pracovať. Dámy a páni, toto je ON – prvý muž, za ktorým by ste mali utekať, aby vás dal po vianočných a novoročných oslavách efektívne dokopy, upratal vám hlavu a naučil vás milovať vaše telo v pohybe – tréner a spolumajiteľ značky fitnescentier EfectFit Adam Máčala!

Autor fotografie: © osobný archív Adam Máčala

Telesné i duševné zdravie a krása sú neodmysliteľne prepojené, a preto je potrebné starať sa o ne spoločne v harmónii s prírodou a tým, čo nám ponúka. Inšpirujte sa článkami Magickej ženy, ktorá Vám poradí, ako sa starať o svoje telo i dušu pomocou blahodarných prírodných ingrediencií, ako aj receptov na vlastnú domácu kozmetiku, ktorú si môžete ľahko vyrobiť v pohodlí domova. Zistite viac o práci s energiami a magických rituáloch i o tom, ako ich využiť pre svoje zdravie i životné napredovanie.

„Dobrá kniha je najčistejšia esencia ľudskej duše.“ – povedal filozof Thomas Carlyle, a preto v Magickej žene vždy nájdete zaujímavé knižné tipy. Vyberte si podľa seba a svojich momentálnych pocitov spomedzi ezoterických, duchovných, či filozofických titulov, motivačnej literatúry alebo beletrie. Vďaka Magickej žene Vám neuniknú ani špeciálne knižné edície s tematickými darčekmi, ako sú anjelské karty, či diáre s posolstvami anjelov.