Emília Lörinczová

„Šťastie je stav duše a mysle.“

Krásna a inšpiratívna žena, ktorá sa nikdy nevzdáva a ktorá dokázala, že všetko, do čoho sa človek pustí s plným nasadením a vierou, sa mu napokon splní a že sa môžeme rozvíjať a získať úspech v toľkých oblastiach, v koľkých túžime. Pre sny neexistujú limity a základom ich uskutočnenia je radosť z každodennosti, v ktorej ich napĺňame. Sama vyštudovala právo a už počas štúdia sa stala známou herečkou a modelkou. Dnes je ako majiteľka reklamnej agentúry úspešnou podnikateľkou, herečkou, autorkou Kalendára zdravia a v budúcnosti sa môžeme tešiť aj na jej zbierku básní. Blízky vzťah má ale nielen k umeniu a biznisu, ale aj k športu – známa kolízna opatrovníčka zo Súdnej siene, vydatá sa skutočného rytiera – Emília Lörinczová.

Ako naša MAGICKÁ ŽENA tohto čísla, prezraďte nám na záver, čo je pre vás v živote to pravé „magické“, bez čoho by to ani nebolo ono?

Magický je pre mňa samotný život so všetkými podobami, zmenami a výzvami. V dnešnej neľahkej pandemickej dobe som presvedčená, že magickou je pre mňa príroda so všetkým, čím nás obklopuje. Myslím si, že táto covidová doba nám otvorila oči a uvedomujeme si, aké dôležité je pre nás prostredie. Preto by sme si ju mali vážiť, správať sa ekologicky, pretože človek je len jej dočasnou súčasťou, bez nej neprežije, ale príroda bez nás áno. Prajem si, aby sme sa k nej správali ako uvedomelí ľudia. Je načase začať o problémoch vážne uvažovať a riešiť ich.

Autor fotografie: Jana Mišíková/ archív Emília Lörinczová 

viac v novom čísle Magickej ženy

Magická žena Vám pravidelne prináša rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami slovenského šoubiznisu i ďalších zaujímavých oblastí. Všetky ich spája to, že ich práca je pre nich zároveň aj ich poslaním, a preto je každý rozhovor nesmierne motivujúci. Dozviete sa o tom, čo momentálne prežívajú v súkromí i práci, ako aj to, čo ich na životnej ceste posúva vpred a vďaka čomu nestrácajú zmysel pre humor. V každom interview nájdete zamyslenie aj pobavenie a určite Vám každé z nich vyčarí skvelú náladu. A keďže známkou dobrého rozhovoru je to, že sa k nemu chceme opakovane vracať, prinášame Vám náš archív s rozhovormi Magickej ženy.

Telesné i duševné zdravie a krása sú neodmysliteľne prepojené, a preto je potrebné starať sa o ne spoločne v harmónii s prírodou a tým, čo nám ponúka. Inšpirujte sa článkami Magickej ženy, ktorá Vám poradí, ako sa starať o svoje telo i dušu pomocou blahodarných prírodných ingrediencií, ako aj receptov na vlastnú domácu kozmetiku, ktorú si môžete ľahko vyrobiť v pohodlí domova. Zistite viac o práci s energiami a magických rituáloch i o tom, ako ich využiť pre svoje zdravie i životné napredovanie.

„Dobrá kniha je najčistejšia esencia ľudskej duše.“ – povedal filozof Thomas Carlyle, a preto v Magickej žene vždy nájdete zaujímavé knižné tipy. Vyberte si podľa seba a svojich momentálnych pocitov spomedzi ezoterických, duchovných, či filozofických titulov, motivačnej literatúry alebo beletrie. Vďaka Magickej žene Vám neuniknú ani špeciálne knižné edície s tematickými darčekmi, ako sú anjelské karty, či diáre s posolstvami anjelov.