Celulitída – odveký nepriateľ žien každého veku. Čo stojí za jej vznikom? Dá sa jej vôbec zbaviť?

Nový podcast O zdraví so Zuzkou a Hajnalkou,

v ktorom budete spoznávať reč svojho tela a hľadať cestu k zdravému a šťastnému životu. Každý týždeň sa Zuzka s Hajnalkou rozprávajú na rôzne témy z oblasti zdravia a života. Dozviete sa viac o jarnej detoxikácii, príčinách bolestí hlavy. Zistíte, čo Vám chce telo naznačiť ak máte problémy s kožou, so spánkom alebo iné chronické prejavy, ktoré zasahujú do vášho života. Nenechajte si ujsť rady, postrehy a dôležité informácie. Sledujte každý týždeň nové časti podcastu O Zdraví. Všetky práva vyhradené! Kopírovanie a úprava videoklipu sú prísne zakázané! Videoklip je možné zdielať s uvedením PLNEJ adresy zdroja youtubekanálu.

viac v podcaste o zdraví

Magická žena Vám pravidelne prináša rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami slovenského šoubiznisu i ďalších zaujímavých oblastí. Všetky ich spája to, že ich práca je pre nich zároveň aj ich poslaním, a preto je každý rozhovor nesmierne motivujúci. Dozviete sa o tom, čo momentálne prežívajú v súkromí i práci, ako aj to, čo ich na životnej ceste posúva vpred a vďaka čomu nestrácajú zmysel pre humor. V každom interview nájdete zamyslenie aj pobavenie a určite Vám každé z nich vyčarí skvelú náladu. A keďže známkou dobrého rozhovoru je to, že sa k nemu chceme opakovane vracať, prinášame Vám náš archív s rozhovormi Magickej ženy.

Martina Schindlerová

„Láska je odpoveď. Na všetko.“

Milovali sme ju ako dievča, keď sme ju spoznali, a milujeme ju ešte viac ako mladú ženu a matku. Dokázala ustáť aj neľahké obdobie a je rovnako, dokonca ešte viac krásna, talentovaná, a najmä nesmierne šťastná. Dôvodom jej radosti nie je úspech či krása, ale to, že sa teší zo svojich dvoch nádherných ratolestí, sústredí sa na to dobré a netrápi sa maličkosťami. Materstvo a práca, dve absolútne rozdielne profesie, ktorý sa naraz venuje, sú zároveň jej najväčšími záľubami, čo je dôkazom toho, že ak sme naplnení láskou, nemáme čo riešiť a ak vyznávame správne hodnoty, nič nám v živote neutečie. Jej návrat na hudobnú scénu je splneným snom množstva fanúšikov a každý z nich, vrátane nás, kričí „Je t‘ aime“, Martina Schindlerová!

Autor fotografie: © Kaja Čemová, časopis Magická žena

viac v archív rozhovory Magická žena

Telesné i duševné zdravie a krása sú neodmysliteľne prepojené, a preto je potrebné starať sa o ne spoločne v harmónii s prírodou a tým, čo nám ponúka. Inšpirujte sa článkami Magickej ženy, ktorá Vám poradí, ako sa starať o svoje telo i dušu pomocou blahodarných prírodných ingrediencií, ako aj receptov na vlastnú domácu kozmetiku, ktorú si môžete ľahko vyrobiť v pohodlí domova. Zistite viac o práci s energiami a magických rituáloch i o tom, ako ich využiť pre svoje zdravie i životné napredovanie.

„Dobrá kniha je najčistejšia esencia ľudskej duše.“ – povedal filozof Thomas Carlyle, a preto v Magickej žene vždy nájdete zaujímavé knižné tipy. Vyberte si podľa seba a svojich momentálnych pocitov spomedzi ezoterických, duchovných, či filozofických titulov, motivačnej literatúry alebo beletrie. Vďaka Magickej žene Vám neuniknú ani špeciálne knižné edície s tematickými darčekmi, ako sú anjelské karty, či diáre s posolstvami anjelov.