Kamila Magálová

„Láska nedovolí robiť nič zlé.“

Nezameniteľná osobnosť našej prvej divadelnej scény i filmového plátna. Jej charizmatický hlas poznáme z piesní, dabingu či rozhlasu. Jej krásu a šarm obdivujú staršie i mladšie generácie Sloveniek i Slovákov. Miluje humor, ale rada divákov aj rozplače. Spolu s ňou sa smejeme, plačeme, varíme i pečieme. Jedenásť rokov sa s nami delila o tajomstvá svojej kuchyne. A čo si aj dnes navarí, to si vždy aj s chuťou zje. Verí v lásku a mier, ktoré rozdáva rodine, blízkym i neznámym a zvieratám – herečka, moderátorka, šesťnásobná stará mama a Absolútna Slovenka roka 2020 – Kamila Magálová.

Ako naša MAGICKÁ ŽENA tohto čísla, prezraďte nám na záver, čo je pre vás v živote to pravé „magické“, bez čoho by to ani nebolo ono?

Láska. Ako som povedala, bojím sa vojen, lebo každá vojna vyviera z nenávisti a zloby a ja si myslím, že keby sme si viac užívali lásky a venovali sa láske – láske k blízkym a ľuďom ako takým, žilo by sa krajšie. Láska nedovolí robiť nič zlé. Malo by byť viac lásky medzi ľuďmi. Nehovorím len o tej medzi partnermi, medzi milencami, ale o láske ako takej. A mali by sme ju rozdávať, hoci aj neznámym. Je to o tej pozornosti, že hoci niekoho nepoznám, keď ho stretnem, budem k nemu milá. Láska by mala vládnuť svetom, ale, bohužiaľ, mám pocit, že je to presne naopak. Bola by som preto veľmi rada, keby sa raz stalo, aj keď už možno nebudem žiť, že budú na prvom mieste láska a mier, že prestaneme ničiť prírodu, strieľať a zabíjať ohrozené druhy zvierat, len aby sme ich mali na tanieri. Veľmi si želám, aby sme sa raz všetci chovali k sebe aj k prírode s láskou.

Autor fotografie: Kaja Čemová

viac v novom čísle Magickej ženy

Magická žena Vám pravidelne prináša rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami slovenského šoubiznisu i ďalších zaujímavých oblastí. Všetky ich spája to, že ich práca je pre nich zároveň aj ich poslaním, a preto je každý rozhovor nesmierne motivujúci. Dozviete sa o tom, čo momentálne prežívajú v súkromí i práci, ako aj to, čo ich na životnej ceste posúva vpred a vďaka čomu nestrácajú zmysel pre humor. V každom interview nájdete zamyslenie aj pobavenie a určite Vám každé z nich vyčarí skvelú náladu. A keďže známkou dobrého rozhovoru je to, že sa k nemu chceme opakovane vracať, prinášame Vám náš archív s rozhovormi Magickej ženy.

Telesné i duševné zdravie a krása sú neodmysliteľne prepojené, a preto je potrebné starať sa o ne spoločne v harmónii s prírodou a tým, čo nám ponúka. Inšpirujte sa článkami Magickej ženy, ktorá Vám poradí, ako sa starať o svoje telo i dušu pomocou blahodarných prírodných ingrediencií, ako aj receptov na vlastnú domácu kozmetiku, ktorú si môžete ľahko vyrobiť v pohodlí domova. Zistite viac o práci s energiami a magických rituáloch i o tom, ako ich využiť pre svoje zdravie i životné napredovanie.

„Dobrá kniha je najčistejšia esencia ľudskej duše.“ – povedal filozof Thomas Carlyle, a preto v Magickej žene vždy nájdete zaujímavé knižné tipy. Vyberte si podľa seba a svojich momentálnych pocitov spomedzi ezoterických, duchovných, či filozofických titulov, motivačnej literatúry alebo beletrie. Vďaka Magickej žene Vám neuniknú ani špeciálne knižné edície s tematickými darčekmi, ako sú anjelské karty, či diáre s posolstvami anjelov.