Novinky Zdravie a krása

3 dôvody, prečo BEAR od FOREO stojí naozaj za to!

23. mája 2022

Fantastická pleť je len taká fantastická ako produkty starostlivosti o pleť, ktoré používate. Doplňte svoju rutinu starostlivosti o pleť so švédskou značkou FOREO a pozdvihnite svoju pleť do nových výšin s BEAR: prvým mikroprúdovým prístrojom schváleným FDA, ktorý prináša neinvazívny lifting tváre. BEAR využíva kombináciu mikroprúdov a charakteristickej technológie T-Sonic pre pevnejšiu, hladšiu a mladšie vyzerajúcu pokožku. Zariadenie proti starnutiu stimuluje a nadvihne viac ako 69 svalov na tvári, aby vám pomohol dosiahnuť tónovaný a kontúrovaný vzhľad len za 90 sekúnd!

Domáca starostlivosť, ktorá prináša výsledky

 Keďže domáca starostlivosť neustále rastie na popularite, FOREO vyvinulo BEAR pre tých, ktorí chcú vyhladiť a prebudiť unavenú pokožku bez invazívnych procedúr. Zariadenie s certifikátom FDA je dokonalým, neinvazívnym nástrojom, ktorý je bez otrasov a ľahko sa používa, pričom zlepšuje krvný obeh, podporuje produkciu kolagénu a zanecháva mladistvý vzhľad pleti. Niet divu, že najbezpečnejšie mikroprúdové zariadenie na svete milujú mnohé celebrity vrátane Chrissy Teigen, Kim Kardashian, Paris Hilton a renomovanej guru krásy Hudy Kattan.

Tréning pre vašu pleť

Kovové mikroprúdové guľôčky BEAR smerujú nízkonapäťové elektrické prúdy na tónovanie kožných buniek, takže vyzerajú kypré, rovnako ako vaše svaly po zdvíhaní závaží. Doprajte svojej čeľusti, lícnym kostiam, čelu a krku nabitý tréning. Pre tvarovanie celej tváre je BEAR dostupný aj v rozkošnej mini verzii. BEAR mini funguje pomocou rovnakej mikroprúdovej technológie na presné zameranie na ťažšie dostupné oblasti tváre, ako je okolie očí a oblasť úst.

Hydratovaná pokožka

 Skombinujte BEAR alebo BEAR mini s hydratačným SERUM SERUM SERUM od FOREO, aby ste pomohli doplniť úroveň hydratácie pokožky. Zloženie bohaté na kyselinu hyalurónovú a skvalán, bohaté na antioxidanty, hydratuje, omladzuje a pomáha dopriať vašej tvári tréning, ktorý si zaslúži.

Ste pripravení predefinovať svoje črty tváre pomocou BEAR?

Jedinečnú technológiu, skrývajúcu sa v jedinečnom zariadení BEAR kúpite na notino.sk