Horoskopy

Strelec 23.11. – 22.12.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay

Na začiatku januára neuľahčujte robotu niektorým kolegom a myslite trochu len na seba. Postup a zvýšenie príjmu môžete dosiahnuť, no tu by mala ísť vaša veľkorysosť celkom bokom. Osudové zmeny v zamestnaní prinesie februárový spln novembrových Strelcom. Už nebude nič stáť medzi vami a cieľom, ktorý ste si vytýčili! Avšak nezabúdajte na to, že je momentálne vaším najväčším nepriateľom človek, ktorý vám bol ešte v nedávnej minulosti veľmi blízky.

  • Vládnuca planéta: Jupiter
  • Živel: oheň
  • Tarotová karta na január – marec 2021: Veža

Práca

Zložitejší pracovný problém perfektne vyriešite v treťom januárovom týždni. Síce si pohneváte staršieho kolegu, ale pravdu budete mať rozhodne vy, tak nehľaďte na reči či klebety. Nestoja vám za to, aby ste sa rozčuľovali! Pozitívne zmeny v práci a ponuka novej roboty prichádzajú okolo 25. januára k Strelcom, ktorí sa narodili medzi rokmi 1968 až 1972. Buďte bdelí, inak by vám táto šanca mohla prekĺznuť pomedzi prsty. Decembrovým mužom hrozí strata zamestnania, obdobie je razantné od 4. do 15. februára. Nuž, pokiaľ by ste o prácu naozaj prišli, berte situáciu ako výzvu, aby ste sa pohli ďalej, pretože táto firma vám už nemá čo ponúknuť. Naopak, vy máte čo ponúknuť novému zamestnávateľovi! A to nielen získané skúsenosti a vedomosti, ale aj rozvahu a schopnosť viesť iných ľudí. Nastavte si latku v zamestnaní vysoko a verte, že máte na to, aby ste dosiahli všetko, po čom túžite. V období od 3. do 11. marca by si mali novembrové dámy dávať pozor na kolegyňu, ktorá sa bude snažiť získať si vašu dôveru a priateľstvo. Je to osôbka, ktorej ide len o nadobudnutie dobrého postu, a to práve cez vašu osobu. Zrodenci z roku 1978 – nevšímajte si nevraživosť, s ktorou sa až do konca marca stretnete častejšie než vám bude milé. Nereagujte na ňu a choďte svojou cestou!

Zdravie

Dámy, ktoré majú problémy s mykózami by si v januári mali urobiť očistnú kúru, vrátane sedacích bylinných kúpeľov. Muži trpiaci na chronické choroby s pľúcami – vy sa zase medzi 21. januárom až 5. februárom vyhýbajte chladu a priestorom, v ktorých sa fajčí. Strelci narodení do 28. novembra, uvedomte si, že pozitívnym uvažovaním dokážete pre harmóniu zdravia spraviť maximum. A tiež viete, že od pocitov, ktoré prežívate sa odvíja to, či ochoriete alebo nie. Ak ste smutní, zhoršuje sa fungovanie vášho srdiečka, ak prežívate sklamanie z lásky, začne haprovať žalúdok. Tak sa snažte v prvej dekáde roka 2021 vítať každý nový deň s úsmevom a dobrou náladou! Ženy narodené v roku 1946 a 1979 môžu mať koncom februára problémy s močovým mechúrom a obličkami. Muži, ktorí prišli na svet medzi 30. novembrom až 7. decembrom, pre vás platí, aby ste užívali čo najmenej medikamentov a radšej volili cestu alternatívnej medicíny. A preto vám pri tráviacich problémoch, ktoré ohlásia príchod jari, pomôžu bylinky, tinktúry a voňavé relaxačné kúpele. Samozrejmosťou by mala byť zmena stravovania a zvýšený pitný režim! U starších ročníkov sa od 17. marca prehĺbi nespavosť. Pod tento aspekt sa podpíše vaša vnútorná rozladenosť z toho, že s príbuznými nedokážete nájsť spoločnú reč.

Láska

Život vám uprostred januára skomplikuje staršia príbuzná, ktorá nedávno stratila takmer všetko a útechu bude hľadať práve pod vašou strechou. Určite presné pravidlá, inak môže táto bytosť ohroziť to, čo máte vo svojom bytí a čo si najviac vážite a ceníte! Strelci narodení po 16. decembri, ktorí sú v trvalom partnerstve, vy sa vyhýbajte počas chladného februára flirtovaniu a nadväzovaniu známostí. Nerobte to ani vtedy, ak budete mať pocit, že ste na pevnej pôde! Ohrozili by ste nielen svoj vzťah a vybudovanú lásku, ale aj zdravie, ktoré by mohlo pod vplyvom zaťažujúceho stresu náhle skolabovať. Novembroví páni v dlhodobých a už trochu nudných vzťahoch by nemali dovoliť iným osobám, aby sa medzi vás a vašu polovičku miešali. Zrodenci z roku 1981 – prestaňte sa v prvej polovici marca sťažovať na to, že vaša láska je už trochu ošúchaná a že ju vidíte po celé roky každý deň. Uvedomte si, že práve táto láska s vami prešla dobrými aj zlými obdobiami, ľúbila vás takých, akí ste a nikdy vám nesľúbila to, čo by nemohla splniť. Prísľub krásnych voňavých jarných dní si hviezdy prichystali pre dámy narodené po 9. decembri. Vám do cesty vstúpia vzťahy dva, pričom by ste v okamihu vážneho rozhodnutia mali počúvnuť hlas srdca, pretože hocijaká iná cesta by pre vás bola len utrpením. Vždy verte tomu, čo vám vaše podvedomie šepká cez tlkot vášho srdiečka!

Motto vašich dní

Prestaňte byť prehnane opatrní, pretože je to pre vás veľmi unavujúce. Dôverujte svojim inštinktom, najmä čo sa lásky týka, a nesnažte sa byť za každú cenu o krok popredu pred ostatnými. Iba vtedy, ak spomalíte, uvidíte všetky nádherné farby života!