Horoskopy

Strelec 23.11. – 22.12.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay

Nevzdávajte sa svojich túžob, no nezabúdajte popritom pomáhať aj tým, ktorí vo svojom bytí nemajú toľko šťastia ako vy. Pokiaľ budete musieť v apríli urobiť razantné rozhodnutia, ktoré zmenia nielen váš život, ale aj životy iných ľudí, urobte ich starostlivo. Zvažujte pre a proti, držte svoje ego pod kontrolou a neubližujte svojimi činmi či slovami. Láskavosť nech je vaším druhým ja, pretože len spolu s ňou prídete do cieľov, ktoré si na svojej ceste vytýčite.

  • Vládnuca planéta: Jupiter
  • Živel: oheň
  • Tarotová karta na apríl – jún 2021: Smrť

Práca

Nezamestnaní Strelci bez roboty dlho nebudú, už v polovici apríla sa k vám dostane niekoľko zaujímavých ponúk. Vyberte si jednu či dve, ktoré vás najviac oslovia, a s rozhodovaním sa neunáhlite, nakoľko máte čas sa definitívne vyjadriť až do konca mesiaca. Tí z vás, ktorí pracujete v oblasti technológií alebo počítačov – pozor v máji na príchod novej kolegyne! Táto žena miesto získala zvláštnym spôsobom a o zverenej práci nevie takmer nič. Na dôvažok má schopnosť ničiť vzťahy, tak sa nezamotajte do pavučiny jej intríg! Muži, ktorí už zmeny urobili a teraz čakajú na vhodnú príležitosť sa dočkajú medzi 12. a 18. májom. Prichádza k vám možnosť, ktorú neodmietajte iba preto, že na prvý pohľad sa vám bude zdať málo lukratívna. Učte sa, že práve tie veci v sebe skrývajú poklad vo forme stability a finančného profitu, ktoré navonok vyzerajú nezaujímavo. Veľmi dobre sa s komplikovanými okolnosťami budú v prvej polovici júna vysporiadavať decembrové dámy. Vaše výborné nápady zmenia chod firmy a vám prinesú nečakané, no zaslúžené odmeny. To, čo sa bude koncom mesiaca v robote diať sledujte pozorne, no do situácií nezasahujte. Váš čas prichádza v konfrontácii s nadriadeným, kedy sa o slovo prihlási pravda, o ktorej síce vedia všetci, no každý okrem vás od nej bočí.

Zdravie

Gynekologické zákroky môžu začiatkom apríla absolvovať ženy narodené medzi 24. a 29. novembrom. V čase rekonvalescencie si dajte pozor na chlad, voľte pestré stravovanie a hlavne pokojový režim. Nedisciplinovaní decembroví páni by si mali uvedomiť, že pričastým rozčuľovaním sa si neničíte len srdiečko, ale tiež dvanástorník. Ak s tým neprestanete, môžete sa v máji pripraviť na nepríjemnosti spojené s vredmi a vážnymi zápalmi. Úrazy kostrče a členkov sa okolo 27. mája môžu stať hrozbou najmä pre staršie ročníky. Pri prácach v domácnosti alebo na záhradke buďte opatrní! Ročníky 1954 a 1998, vy po 9. júni radikálne zmeňte stravovanie, nakoľko extrémy, do ktorých ste v predchádzajúcich mesiacoch zachádzali, sa podpísali pod zaťažené zažívanie, nadúvanie a metabolizmus, ktorý ste uviedli do nerovnováhy. S tým úzko súvisí aj imunitný systém, v rámci čoho môžete byť v druhej polovici mesiaca náchylnejší na bakteriálne ochorenia a vnútorné zápaly. Strelci, ktorí sa rozhodujete, či máte ísť na dovolenku s rodinou, alebo liečbu do kúpeľov – zvoľte druhú alternatívu. Mozgovými príhodami vesmír postraší koncom júna pánov, ktorí trpia na vysoký krvný tlak. Hoci nepôjde o fatálne stavy, mali by ste zdraviu venovať maximálnu pozornosť a prehodnotiť všetko vo svojom bytí!

Láska

Ťažkú životnú križovatku si osud pripravil pre ročník 1979 – vy sa budete snažiť vytvoriť rovnováhu až do polovice mája, no prinesie vám to iba sklamanie. Ak sa chcete takémuto citovému rozpoloženiu vyhnúť, nevyhnutne by ste mali najneskôr do 22. apríla urobiť vo svojom bytí potrebný poriadok. Uvedomte si, že vaša váhavosť a neprimerané konanie nezasahujú len vás, ale tiež tých, ktorí sa spoliehajú na vašu silu a múdrosť. Novembrovým pánom bude v prvom májovom týždni robiť starosti srdiečko, no nielen z hľadiska zdravia, ale aj zamilovanosti. Áno, láska sa vás dotkne, no bude plná smútku a rozporov. Nedajte sa zlákať vidinou šťastia, ktorá nemá so skutočným šťastím nič spoločné! Naopak – počúvnuť rady svojho srdca by určite mali koncom mája dámy narodené okolo 6. decembra. Rozhodnúť sa medzi dvomi osôbkami, ku ktorým vás viaže cit, nie je ľahké, no vy si musíte vybrať. Môžete sa spýtať na názor dobrého priateľa, no rozhodujúce je len to, čo vnímate a cítite vy! Druhý júnový týždeň prinesie mnohým Strelcom krízu v partnerstve a je dôležité, aby ste nič neponechali náhode a každý jeden problém priebežne riešili. Energia sa po 21. júni zíde tým z vás, ktorí po láske už dlho túžite. Prežívajte svoje šťastie naplno a neanalyzujte všetky detaily, ktoré sa vám nepozdávajú. Veď nikto nie je dokonalý a každý má svoje drobné chybičky krásy!

Motto vašich dní

Ťažko nesiete nepríjemné situácie, no ešte ťažšie to, čo zostane nevypovedané. Buďte vždy sami sebou a prestaňte sa obávať svojich tieňov. Vy určujete, aký bude váš život a kam sa v ňom posuniete. A negatívne energie, ktoré absorbujete, čistite priebežne!