Novinky

Nová kniha Horoskopy 2024 vám povie, čo vás čaká v budúcom roku

16. augusta 2023

Aj vo vašom živote boli v uplynulých 3-4 rokoch samé drámy, viac vzrušenia, smutných správ, stresu a napätia? Všetci sme to zažili na vlastnej koži. Rok 2024 by však mal byť upokojením rozbúreného oceánu. Tvrdí to popredná česká astrologička a autorka kníh o joge, alternatívnej medicíne a ľudovom liečiteľstve PhDr. Olga Krumlovská.
Prichádza s knihou Horoskopy 2024, v ktorej vypracovala horoskopy nielen pre základných dvanásť znamení, ale aj pre tzv. dekády. Nimi autorka rozdeľuje každé znamenie na tri „podznamenia“, takže jednotlivé predpovede sú oveľa výstižnejšie a presnejšie.

Kniha sa začína znamením Baran (21.marec – 20.apríl).
Najskôr priblíženie samotného znamenia a akí sú ľudia narodení v tomto znamení. Ako pristupujú k životu, ako sú na tom zdravotne ap.
Zaujímavá je podkapitola Vhodná dovolenka, čiže destinácie a krajiny, kde sa bude toto znamenie najlepšie cítiť.
Ďalšia kapitola – Čomu sa vyhnúť.

Potom už znamenie rozdelené na dekády a podrobný popis, orientačný diagram ascendentov, partnerských vzťahov, kariéry a rodiny.

Chcete presnejšie predpovede?
Ak poznáte svoju hodinu narodenia, podľa orientačnej tabuľky sa môžete dozvedieť, kde sa nachádzajú štyri najdôležitejšie oblasti vo vašom horoskope.
„Znamenie, v ktorom sa nachádza ascendent, hovorí o tom, ako pôsobíte na ostatných, pretože vaše okolie vás vníma podľa ascendentu, bez ohľadu na to, v akom znamení ste sa narodili. Keď ho spoznáte, pochopíte, prečo na vás ľudia reagujú určitým spôsobom,“ vysvetľuje autorka.

Veľmi zaujímavá časť knihy je vždy kapitola Nechajte sa viesť splnom a novom.
V priebehu roka nie sú splny a novy mesiaca rovnaké. Záleží na tom, v akom znamení a kde sa vo vašom horoskope nachádzajú. „Dobre postavený spln vám môže veľmi pomôcť a prospieť, naopak nepriaznivý nov sa môže postarať o vašu skazu oveľa viac ako obávaný spln. Vo všeobecnosti platí, že nov je vždy vhodný pre nové začiatky, zatiaľ čo spln situácie vyhrocuje a dramatizuje,“ ozrejmuje Olga Krumlovská túto časť svojej knihy Horoskopy 2024.

PhDr. Olga Krumlovská je známa astrologička a spisovateľka, ktorá v susednom Česku každý rok prináša horoskopy na budúci rok. Stali sa veľmi populárnymi a tak po prvý raz vychádzajú aj v slovenčine. Ponúkajú totiž základné predpovede na daný rok, rady, čím sa riadiť a čomu sa vyhýbať. Ako sa starať o partnerský vzťah, o svoje zdravie aj financie.