Horoskopy

Ryby 21.2. – 20.3.

8. októbra 2020
Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Vaša tarotová karta Milenci, ktorá vás bude sprevádzať od apríla do júna 2021 sa vám prihovára, že je príjemné sem-tam si oddýchnuť a neriešiť celý svet. Máte schopnosť presadiť sa, máte dar výrečnosti a dokážete čerpať energiu tam, kde je to pre vás najvhodnejšie. Počúvnite tie múdre slová a prestaňte v máji stagnovať v pracovnej oblasti. Stojíte na jednom mieste už dlho a je načase, aby ste zmenili to, čo je pre vás nevyhovujúce. V júni buďte úprimní vo vzťahoch, hovorte pravdu a nenoste na tvári rôzne masky len preto, že to okolie od vás vyžaduje.

  • Vládnuca planéta: Neptún
  • Živel: voda
  • Tarotová karta na apríl – jún 2021: Milenci

Práca

Prestaňte v apríli o zmenách donekonečna len rozprávať, pretože sa k vám blížia a mali by ste ich patrične využiť. Veľmi vhodné obdobie na opustenie terajšieho zamestnania plynie od druhého aprílového týždňa. A medzi 25. až 30. aprílom môžete postaviť na nohy svoj vlastný biznis! Februároví páni – vám akoby z neba spadne okolo 4. mája do lona výborná ponuka od kamaráta, ktorý bude hľadať spoločníka do firmy. Môžete sa poradiť s partnerom, prípadne si dožičiť nejaký čas na premyslenie celej veci, ale dlho neotáľajte. Takéto šance prichádzajú len raz či dvakrát za život! Ročníky 1959 a 1980 sa môžu koncom mája zapojiť do veľkej hry o skvelý post. Áno, máte na to, aby ste viedli i riadili iných ľudí a pre mnohých kolegov môžete byť dokonca vzorom. Posúvajte hranice svojich možností, nebojujte s prípadnými negatívami a choďte stále dopredu! Dámy narodené po 14. marci by sa mali okolo 10. júna pýtať samých seba, kde sú hranice, ktoré ste vytýčili pre kolegov. Dovoľujete totiž druhým, aby vás využívali vo svoj prospech, čo pre vás vôbec nie je dobré. Buď si začnite požadovať toľko, koľko dávate, alebo zamestnanie radikálne zmeňte. A pre všetkých – uprostred júna sa určite vyhnite pohovorom, nezúčastňujte sa konkurzov a výberových konaní.

Zdravie

Februárové dámy – prehnanými emóciami a vnútornými výčitkami si blokujete krčnú chrbticu, vyvolávate neutíchajúce bolesti a prerušovaný spánok. Aprílový nov môžu ťažšie prežívať tí z vás, ktorí máte rany alebo jazvy po nedávnych operáciách. Podporte imunitu, zahájte relaxačný režim a nevykonávajte ťažkú fyzickú robotu. U ročníkov 1941 a 1957 sa môžu po 5. máji zhoršiť problémy s krvným tlakom, sluchom a tiež sa k slovu prihlásia chronické bolesti. Až koniec mesiaca vám prinesie želanú úľavu a vy sa budete môcť znovu venovať aktivitám, ktoré ste načas odložili bokom kvôli zdraviu. Marcoví páni, pokiaľ chcete v rámci zdravého pohybu chodiť počas mája do zamestnania pešo alebo sa rozhodnete pre dlhšie podvečerné prechádzky – teplo sa oblečte a chráňte si najmä vrchnú časť tela. Staršie ročníky sa v prvých dvoch júnových týždňoch pravdepodobne nevyhnú chrípke, ktorá môže mať u vás ťažší priebeh, dokonca je možné aj to, že skončíte v nemocnici. Nesťažujte organizmu liečiaci proces negatívnym uvažovaním! Zachovávajte si čistú myseľ a držte sa v psychickej pohode, pretože to je polovica úspešnej liečby. So zažívaním budú mať problémy Ryby narodené v roku 1964, avšak pôjde o prechodné záležitosti, pri ktorých bude váš organizmus reagovať na výkyvy počasia.

Láska 

Staršie Rybky dostanú v apríli pozvanie na zaujímavé stretnutie. Hoci sa vám sprvoti vôbec nebude chcieť niekam ísť, nakoniec počúvnete svoj vnútorný hlas, ktorý vás bude nástojčivo nabádať, aby ste preskúmali, čo je vo veci. A urobíte veľmi dobre! Nielenže sa vám podarí uskutočniť vynikajúci obchod, ale ako bonus získate skvelé priateľstvo, z ktorého sa časom stane nádherná a romantická láska. Páni narodení od 28. februára do 3. marca musia v máji voči partnerke zaujať nekompromisné stanovisko. Vaša schopnosť odpúšťania naozaj nepozná hranice, no nemala by presiahnuť váš zdravý rozum. Alebo si naozaj myslíte, že si nezaslúžite oveľa viac? Prestaňte sa schovávať v ulite mlčania a nastoľte vo svojom živote nové pravidlá, zabezpečujúce vám od okolia úctu a rešpekt! Pokojnú hladinu manželstiev, ktoré boli uzatvorené v predchádzajúcich mesiacoch, rozbúri po 30. máji vstup tretej osoby, ktorá razantne zamieša karty vášho mladého spolužitia. Nezabúdajte na otvorenosť a vyhnite sa žiarlivostným scénam. Je veľmi ľahké niečo zničiť a je ťažké udržať na hladine partnerstvo, do ktorého zasahuje niekto iný. Marcovým pánom sa bude počas júna veľmi dobre dariť nadväzovať priateľské vzťahy, čo však znamená, že niektoré vaše staré kamarátstva skončia, aby sa uvoľnil priestor pre nové tváre. Nebuďte smutní, život je predsa o neustálych zmenách!

Motto vašich dní

Prejavte láskavosť vtedy, keď viete, že padne na úrodnú pôdu. Buďte odvážni a neustupujte pred krikom či ľudskou hlúposťou. Neznamená to ale, aby ste od ľudí bočili! Nie, pred svetom sa určite neskrývajte a otvárajte sa všetkým prichádzajúcim možnostiam.