Novinky Zdravie a krása

PRIPRAVTE VAŠU PLEŤ NA SKVELÉ LETO

23. júna 2022

Pripravte sa na sezónu užívania si vody, slnka a pevnej pokožky s FOREO BEAR a najčerstvejšími látkovými maskami Farm To Face

Teploty sú vysoké a túžba užívať si čas pri vode je ešte väčšia. Cesta za krásnou a prejasnenou pleťou počas celého leta nikdy nebola jednoduchšia. Vydajte sa ju objavovať spolu s FOREO BEAR, jedinečným prístrojom, ktorý vašu pleť rozžiari a vypne.

Vďaka relaxačnej T-Sonic™ masáži a najbezpečnejšiemu mikroprúdovému ošetreniu jednoducho dosiahnete neodolateľný glow, ktorý vás bude sprevádzať na letných dobrodružstvách. Tento výkonný kozmetický prístroj poskytuje neinvazívny lifting spevnením pokožky tváre a svalov. Stimulačný mikroprúd robí pokožku pružnejšou a pevnejšou, zatiaľ čo pulzácie T-Sonic™ uvoľňujú svalové napätie tváre a vyhladzujú vrásky. BEAR má 5 intenzít mikroprúdu a precvičuje viac ako 65 svalov tváre a krku.

Hydratácia je NUTNOSŤ

Aby ste svojej pleti dodali tak potrebnú hydratáciu a živiny, siahnite po najčerstvejších látkových maskách Farm To Face. Dovolenkový režim pre telo i dušu doplní maska Coconut Oil pre dehydrovanú pleť, ktorá vás počas 20-minútového ošetrenia samostatne alebo v kombinácii s prístrojom UFO 2, teleportuje do tieňa tropickej oázy a poskytne vašej pleti intenzívnu hydratáciu. Táto maska je vhodná pre všetky typy pleti a jej kokosový olej a kokosová voda z Indonézie zaistia svieži, jemný a žiarivý vzhľad pleti.

Všetky masky Farm To Face sú vyrobené z prírodnej celulózy, získanej z dužiny eukalyptového dreva, sú veľmi ľahké a úplne biologicky odbúrateľné a 10-krát odolnejšie voči baktériám v porovnaní s bavlnou – a dokonale sa prispôsobia všetkým tvarom tváre.

Tieto prírodné masky vyrobené z najkvalitnejších ingrediencií, starostlivo vybraných po celom svete. Na vašu pleť budú pôsobiť ako výživné smoothie plné vitamínov a živín, pričom zaistia zdravú a krásnu pleť.

Prístroje a pleťové masky pre krásnu pleť sú dostupné na www.notino.sk a najnovšie trendy v starostlivosti o pleť nájdete vždy na Instagrame @foreo_official